Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: tak sobie przeglądam już po aktualizacji i jak dla mnie ten niebieski kolor liter powinien być o ton ciemniejszy, bo tlo jest teraz o wiele bardxziej wyraziste i chyba brakuje mi trochę kontrastu (mam słaby wzrok) ale oprócz tego, to bardzo mi się podoba nowy wygląd :)

widzę natomiast, że nadal jest rzecz, która mnie irytuje: wchodząc w powiadomienia 'XYZ Cię obserwuje" nie można przejść do profilu danego użytkownika
@FFFUUU: do edycji tez kiedys w koncu usiade

@wysocki: jest appka na iOSa, ale od dawna nie miala updatea i pewnie przez to lezy - wiecej na ten temat wie @dstranz

@erbas: linkowanie profilu z powiadomien dodalem juz do aplikacji, wiec przy nastepnym updacie bedzie dostepne. Co do koloru to tez cos z nim zrobie, bo rzeczywiscie kontrast moglby byc lepszy

@Kajetan8: nie mam niestety telefonu z bada,
@corbin: @wysocki: W kwestii aplikacji na iOS. Przygotowujemy coś nowego, bez natłoku gradientów i dymków, w stylu obecnego wykopu. Przy okazji też aplikacja pewnie powstanie od zera więc powinna działać lepiej :) Ale to jeszcze nam na pewno troszkę czasu zabierze...
@Chudy_: generalnie taki chyba bedzie kierunek rozwoju - natywna aplikacja jako taka zniknie zarowno na iP jak i Androida, zastapi ja wersja webowa + tylko czesc ficzerow natywnie, takie jak powiadomienia czy dodawanie znalezisk - wlasnie ze wzgledu na latwosc tworzenia wersji webowej i wprowadzania do niej zmian (np w AppStorze kazda, najdrobniejsza nawet zmiana, wymaga kilku dni na weryfikacje i akceptacje, stad takie jej opoznienie w stosunku do webowego frontendu).
Na telefonie ze słabszymi bebechami (Blade) dosyć mocno przymula... przy przewijaniu.. Zastanawiam się czy nie ma lekkiego wpływu na to tło z logiem wykopu? Może jakiś tryb lekki bez tła?