Wpis z mikrobloga

#ladnefelgi #felgi #racingline #samochody #motoryzacja

Postanowilem zakupić felgi na stronie ladnefelgi.pl firmy Recing line 18" rozstaw 5x112 za ok 4000zl. Pierwsza dziura od miesiąca w którą wjechałem (bo miesiąc temu kupione felgi i zimowe opony). Felga niestety się wygięła a w oponie od razu powstała dziura. Chciałem zamówić jedną sztukę lub dwie oczywiście brak takiej możliwości. Przestrzegam wszystkich przed zakupami tych gówno felg bo lepsza pierwsza dziura i felga podbita i nie da się jej wyprostować bo zniszczy się rant a foremka która sprzedaje te felgi ma w nosie klienta.
airflame - #ladnefelgi #felgi #racingline #samochody #motoryzacja

Postanowilem zakup...

źródło: 20231229_120904

Pobierz
  • 26
@r5678: w ASO napisali że 225/40 R18 92Y ten rozmiar jest homologowany. Przy wypadku ubezpieczyciel mógł by podważyć rodzaj opony i stwierdzić że to z mojej winy doszło do wypadku. Nawet przy kupnie z salonu felg i opon za 8k ten sam wymiar.
@airflame: każdy musi przejść etap tanich chinskich felg( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja kupiłem sobie też ładne ac-mb04 19 cali, ujechałem równo 1k km i już są krzywe, nawet nie wiem kiedy to mogło się stać...
Teraz próbuje sprzedać te felgi za połowe wartości i mało kto chce kupić.
#!$%@?łem się i pojechałem do berlina po ultraleggery 8 i 9J z cup 2 oponami za 900 ojro i
@trzeciSLAW: Ja idę na rękojmię produkt nie jest jak opisywany na stronie, nie są to amerykańskie felgi tylko chińskie.
https://www.ladnefelgi.pl/firm-pol-1142347123-felgi-RacingLine.html

Felgi amerykańskiego producenta RacingLine w naszej ofercie

Produkty RacingLine cenione są na całym świecie, nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd. Ich producent gwarantuje wysokie własności jezdne i niebywałą jakość wykonania potwierdzoną wieloma certyfikatami, oraz sprawdzoną przez licznych klientów. Również u nas, mogą Państwo zakupić produkty amerykańskiej firmy w niezwykle atrakcyjnych