Wpis z mikrobloga

Hej! Automatyzuje i upraszczam w zyciu wiele rzeczy i chce upic po kilkanascie sztuk:

- bialych skarpet za kostke (20)
- czarnych koszulek (15)
- spodni dresowych (5)
- majtek (20).

Polecacie jakąś konkretna marke modowa, w ktorej zamowie to wszystko i bedzie OK jakosciowo i cenowo?
Sieciowki sa mile widziane :)

Nie chce mi sie juz np. szukac dwoch takich samych skarpetek, po prostu biore wie sztuki i voila.
Jak sie zuzyja to zamowie w tym samym sklepie wiecej i tyle :)

#modameska #ciuchy #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #fashion #kiciochpyta #szmaty #reserved #zara #cropp #looksmaxing #lifehack
  • 7
  • Odpowiedz
@terminator800: ja zamawiam bokserki umbro, polecam takie: https://allegro.pl/oferta/2-x-2pak-umbro-bokserki-meskie-czarne-l-13892292651

Są naprawdę spoko, kupiłem 20 sztuk, chyba tylko jedne mi się szybko przetarły a reszta bez zarzutu, pierwsze zamówiłem w 2019 roku i do tej pory je mam. Popatrz też u innych sprzedawców bo często ceny się różnią, teraz widzę że same dwupaki są, ja jeszcze kupowałem w czteropakach.

Skarpetki kupiłem w Martensie ale jak wybierałem to nie widziałem białych za kostkę. Wziąłem
  • Odpowiedz
@terminator800: Jakościowo z sieciówek najlepsze jest według mnie Uniqlo, ale cena w porównaniu do innych sieciówek wyższa. Mimo wszystko uważam, że warto. Zwłaszcza koszulki i skarpety. Dresów nie miałem. Z tego co kojarze mają teraz stacjonarny sklep w Warszawie jak jesteś z default city ( ͡° ͜ʖ ͡°), możesz sobie zobaczyć materiał
Co do gaci ja lubie CR7. Wygodne, jakość też bardzo dobra. Idzie dorwać na zalandolounge
  • Odpowiedz