Wpis z mikrobloga

@PorzeczkowySok: wszystko takie jest i już będzie. Pozdrawiam cieplutko. Jedyne co ratuje u mnie osobiście magie życia to posiadanie syna. Cała reszta to ....ehhh szkod gadać
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok to samo, w dodatku jak np leci taki Kevin to nie czuje "magii" tego filmu jaką czułem mając np 10-15 lat teraz wrecz nie lubie go oglądać bo przypominam sobie dawne czasy jak fajnie było inne emocje uczucia związane z okresem świąteczno noworocznym a tera nic
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: pójdziesz jutro do sklepu to już będą oferty na walentynki, dzień po walentynkach już na kolejne "swieto". Świat zapiernicza tak bardzo że nam wszystko powszednieje, mamy wszsytkiego dookoła w brut, technologia oddala nas od siebie mimo że zdawałoby się że nas przybliża. Mi się w sumie i choinki nie bardzo chciało ubierać w tym roku.
  • Odpowiedz
@Nowy_wypok_Nowy_ja na osiedlu ludzie wyrzucali już choinkę 2 dni po świętach xD

Pyk pyk, oklepane i dawaj następne święto. Do roboty na miesiąc dwa i ferie. Potem Wielkanoc i wakacje. Mem z Bożenka jest gorzki i prawdziwy.

A najgorsze jest takie siedzenie i nic nie robienie, wtedy wszystkie dni wydają się takie same.
  • Odpowiedz