Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy fenomen "pracy w kawiarni"? Przecież pracując na komputerze można to robić wszędzie a ludzie wybierają miejsce gdzie cały czas ktoś się wokoło kręci i przeszkadza, o tym że podobno niebezpieczne jest połączenie z publiczną siecią się nie wypowiem bo się nie znam. Ktoś rozumie z czego wynika takie zjawisko?

#pracbaza #bekazpodludzi
Spooky_Johnny - Ktoś mi wytłumaczy fenomen "pracy w kawiarni"? Przecież pracując na k...

źródło: people-working-on-laptops-in-cafe

Pobierz
  • 6
@Spooky_Johnny: trzeba się pokazać, jak masz akurat luźniejszy dzień w robocie i właściwie udajesz, że pracujesz. No w końcu nie po to płacisz raty za MacBooka (połowa twoich dochodów, jako gówno-freelancer), żeby nikt go nie zobaczył ¯\(ツ)/¯
@Spooky_Johnny: bo to #!$%@? nie praca- co możesz "popracować" na macbooku w zatłoczonym miejscu na małym stoliczku?
Telco odpada chyba że w ostateczności, bo bez wyciszenia każdy usłyszy hałas z tła.
Jakiekolwiek IDE czy panel serwera to katastrofa na jednym ekranie z chociażby odpaloną obok jirą, shell podobnie.
Nie wiem jak z rysowaniem, ale podejrzewam, że podobnie.
Tworzenie jakiegoś dokumentu to chyba jedyna opcja, ale to też nic ważnego bo nie