Wpis z mikrobloga

Wczoraj wracając z imprezy Sylwestrowej w Bielsku-Białej po drodze napotkałem grupkę pijanych przybyszy ze wschodniej krainy zwanej rosja. Osobniki płci męskiej w wieku około 20-30 lat darły mordę na całe miasto hucznie wyśpiewując pieśń "Takiego jak Putin". Do tych głośnych śpiewów postanowili dodać jeszcze element bitewny i jak na rycerzy spod znaku Wagnera przystało, szukali zaczepki pośród wracających do domu Polaków, którzy dobrze bawili się na zorganizowanej przez miasto zabawie Sylwestrowej.
Tak właśnie wygląda wdzięczność rosjan. Zamiast docenić to, że NATO jeszcze nie dokonało na ten ich śmieszny, zacofany kraj misji pokojowej, to wolą swoją krzepkość do walki wyładowywać na ludziach, którzy okazali im ogromny wyraz litości. Także dalej niech Polska wycofa pomoc dla Ukrainy, tak, żeby młody, rosły rusek mógł się dobrze bawić i obijać mordy Polakom.

#ukraina #polska #bielskobiala #wojna #rosja #polityka #sylwesterzwykopem #sylwester
Al-3_x - Wczoraj wracając z imprezy Sylwestrowej w Bielsku-Białej po drodze napotkałe...

źródło: 3p06we

Pobierz
  • 3
@Al-3_x: Ale Cię dupa piecze xd gość napisał co go spotkało po sylwestrze w Bielsku i jestem skłonny w to uwierzyć bo sam często z narzeczoną spacerujemy po mieście i wiem ilu tu ukrainców się kręci a ty teraz będziesz przekreślał historię jako że autor to ruski troll. Jeśli ktoś się w naszym kraju tak zachowuje to jestem za tym by go od razu deportować do ukrainy i niech tam zdycha
  • 0
@Kulki: Nie mówię, że to się nie stało. Nie mówię też, że to się stało. Ja się pytam gdzie dowody na tą całą sytuacje. Koleś dosłownie wrzucił po prostu losową pastę która mogłaby się odnosić do każdego. Ukraińców mogliby zastąpić Niemcy, żydzi, Białorusini, amerykanie, kosmici i by pasowało, co sam przed chwilą pokazałem. Skąd wiesz, że moja wersja nie jest równie prawdziwa co jego? Mało to słyszeliśmy o zachowaniach rosjan w