Wpis z mikrobloga

od pół roku nie piję alkoholu i ważnym wsparciem przy tym przedsięwzięciu jest moja zaciekła polaczkowatość.

pomaga to zwłaszcza w dniach takich jak ten, patrzę z okna na tłumy pijanych ludzi i aż zacieram ręce z zadowolenia jak #!$%@? się będą czuć jutro, wręcz napawam się tym wyobrażeniem porannych katuszy czy fizycznych niedogodności

mmm delicje

o witam somsiada! coś niewyraźny dzisiaj, chyba było co pite? głowa boly? szkoda szkoda no a pan sobie wyobrazi mnie na przykład nie boli, stan igła!

nikomu nie polecam takiej postawy. na moje to powinniście chlać jak nieboskie stworzenia, zero umiaru, zachęcam was, zabawta sie!

phihihihihi

#sylwesterzwykopem
WujaAndzej - od pół roku nie piję alkoholu i ważnym wsparciem przy tym przedsięwzięci...

źródło: Screenshot_20240101-031121_Facebook

Pobierz
  • 34
@amenthop: Ja nie pije (biorę esperal w tabsach) już długo, a jak piłem ostatnio to miałem już taki stan mojego mózgu, że nawet największa ilość alkoholu nawet na 1 minute nie dawała mi tego co kiedyś. Nie czułem rozluźnienia, nie czułem polepszenia humoru, zero upojenia. Taką miałem tolerancję. Same negatywne uboki tylko odczuwałem od alko. Po roku picia odstawiłem na chwile tabsy i się napiłem raz jednego dnia i dalej to
tłumy pijanych ludzi i aż zacieram ręce z zadowolenia jak #!$%@? się będą czuć jutro, wręcz napawam się tym wyobrażeniem porannych katuszy czy fizycznych niedogodności


@WujaAndzej: ale ty wiesz że można pić i czuć rausz i na drugi dzień nie mieć kaca ani żadnych innych negatywnych efektów?
Wystarczy pić z umiarem i mieć godność i rozum człowieka i odrobinę dyscypliny i zachowawczości xd
zacieram ręce z zadowolenia jak #!$%@? się będą czuć jutro, wręcz napawam się tym wyobrażeniem porannych katuszy czy fizycznych niedogodności


@WujaAndzej: a co jak ktoś może chlać ile chce bo nie ma kaca?
@pieczony_szczur_z_ogniska jesli na prawde tak myslisz i nie trollujesz to mam dla ciebie zle wiesci - twoj nalog nawet bez picia przejmuje nad toba kontrolę. Zrobiles takie fikolki logiczne jak kazdy pijak. Nie nie ominely cie nowi ludzie na imprezach bo moglbys ich tak samo poznawac bawiac sie bez picia. Nie alko nie pomoga na problemy tylko jego naduzywanie powoduje to ze te problemy nigdy nie znikaja albo powstaly przez alko albo
@WujaAndzej: wuja królu byłem twoim wielkim fanem w latach 2017-2019, ale nie pisałem nic, tylko plusowałem twoje wpisy, potem chyba miałeś przerwę od wykopu, nie pisałeś już tak często jak kiedyś. Szukam twojego starego wpisu (był chyba w częściach) jakoś z tamtego okresu, byłeś na jakiejś domówce, wciągaliście fetę, był tam jakiś kolega co przyjechał z emigracji ksywa pudzian chyba, coś pamiętasz? Nie mogę za cholerę tego znaleźć