Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj na starówce w Warszawie i jesli ktos jeszcze raz powie zeby nie strzelac petard bo ukraincy sie boja to niech zaluje ze go nie bylo go na dzisiaj na starowce. #!$%@? ukraincy rzucali petardami az milo. Wgl tam byl jakis spęd i grali ukrainskie nuty plus woda i fajerwerki. Bedac tam dzisiaj mialem tez wrazenie ze znajduje sie w innym kraju. Od #!$%@? ludzi gadajacych po arabsku i tak samo wygladajacych typowe ciapaki przeplatanymi ludzmi z ukrainy. Oczywiscie ze polacy tez byli ale czulem sie jak w innym kraju rel :D
#sylwesterzwykopem #ukraina #sylwester
PABLO__ESCOBAR - Bylem dzisiaj na starówce w Warszawie i jesli ktos jeszcze raz powie...

źródło: z29312540AMP,Ukrainscy-zolnierze-pozuja-do-zdjecia-podczas-strz

Pobierz
  • 15
@Fanatice: No nie. Ale smieszne to ze polacy apeluja zeby nie strzelac w sylwestra bo ukraincy sie boja a obywatele ukrainy #!$%@? ostro i maja #!$%@? po prostu sie bawia. I ja wiem ze ukrainiec ukraincowi nie rowni bo ci co dzisiaj bawili sie na starowce to przewaznie bananowa mlodziez. Dziewczyny tez wszystkie praktycznie porobione operacjami plastycznymi i w drogich furach. Wiec to pewnie ta czesc ktora #!$%@? zanim wgl doswiadczyla
@Qullion: Nie wiem czy chce tam jechac.(starowka warszawszka pewnie x1000) Chcialbym pewnie kiedys odwiedziec ale Ci ludzie o ciemnych rysach twarzy chodzacych w grupach serio wydaja sie niebezpieczni. Przechodzisz kolo Nich mam na mysli kolo grupy facetow a oni obserwuja Ciebie i Twoja kobiete jakby nigdy kobiety nie widzieli. Take dziwne spojrzenia. Oczywiscie nic nie robia ale jak sie slyszalo o tych gwaltach podczas zabaw sylwestrowych w niemczech to troche creepy
@dzidek_nowak: No wlasnie #!$%@? to jest ze ukraincy wala petardami,chleja i sie bawia ,a nam sie wpaja ze nie mozna bo ukraincy sie boja xD(w sensie uzywac petard) a juz niedlugo moze zakaza nam pic wodke bo ukraincy sie beda bac bo przeciez rosjanie tez pija wóde i z tego slyna xDDDD
@PABLO__ESCOBAR: jak pojechaliśmy na tego kebaba to było dziwnie, ale w porządku, kobiety w burkach, ciapaci, czarni, bez tragedii. Nigdy wcześniej nie widziałem tak czarnego murzyna. Jak w Pakistanie czy gdzieś w Afryce, ale gość pyta się co chce mieć w kebabie, po polsku cebula? kapusta?, trochę mnie zaskoczył. Nikt na nas uwagi nie zwrócił.