Wpis z mikrobloga

Moje dziecko to fanatyk windowsfon, ten bobas nie potrafi sie niczym innym posługiwać. W przedszkolu zamiast rysować ślaczki i literki to klepie esemesy na telefonie z pozostałymi dwoma użytkownikami tego systemu w Polsce.

Ostatnio wygrał w jakimś konkursie tablet, jak mu przysłali nexusa na androidzie to płakał 3 dni, matka nie nadążala kaszki gotować na uspokojenie. Ostatnio nauczył się into internety to kręci systemowe flamewary na wykopie. Kiedyś mnie wkurzył to założyłem multikonto i wypisywalem jakieś głopoty typu androidy som najlepsze, na windowsfon nie da się zmienić tapety to aż się robił cały czerwony i walił pięścią w ekran.

Na ostatnie święta kupił sobie nowy telefon, nie wytrzymał do wigilii tylko od razu rozpakował. Było -20 stopni, padał śnieg a ten głupek siedział w otwartym oknie "tato, nieważne że zima ucztuję jak prawdzowy windowsiarz", ale szybko mu się znudziło jak zainstalował wszystkie 8 aplikacji na ten system.

Kiedyś chciał mnie nauczyć jak się korzysta z tego systemu ale jak zapytałem jak przesłać komuś coś przez bluetooth to zrobił się czerwony, poobiegł na górę do swojego pokoju i nie wychodził stamtąd przez 3 dni. Nawet jeść nie chciał.

Widzę że jest szczęśliwy spamując na wykopie o wyższości swojego systemu nad innymi jednak czasami słyszę jak na hasło zmiana ROMu płacze w poduszkę...

Czasami z multikont wypisuje jaki to ten system fajny i plusuje swoje wpisy na mikro, pozniej pokazuje mi i matce z dumą jak go zachwalają w internetach "widać że doświadczony user", "szacuneczek, fajny masz telefon"

#maxlegenda #windowsphone #bojowkawindowsphone #android
  • 8