Wpis z mikrobloga

23:23
Wraz z końcem #23 kończy się główna część gry Odzboki. Nadszedł czas żeby z cienia wyszła nowa #gra prowadzona przez nas.
Zaczęliśmy ją już jakiś czas temu a wy nieświadomie mieliście okazaje być świadkami naszych działań które przechodziły do szerszej publiki stając się głośnym tematem oraz aktywnie je komentować. Niektórzy są w naszej grze od jakiegoś czasu co nie Gralski? A może raczej #gra lski
To jest oficjalne ogłoszenie istnienia Elitarnej Loży Wykopu. Nasza grupa rosła w siłę i została zasilona przez nowych członków jeszcze przed jej ogłoszeniem. Nadszedł czas zebyśmy wyszli z cienia i przejęli kontrolę nad grą.
#24 to czas rozliczeń i konsekwencji popełnionych czynów. Na razie dostaliście tylko lekkie informacje jak Remi gotujący amfetamine w wannie w Chojnicach, stawki jakie dostawali zawodnicy mma vip, czy nagranie uefy mówiącego o boxdelu który przyczynił się do tego, że kolega wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Screeny z wiadomościami od spanikowanego uefy żeby to usunąć.
To były tylko sygnały, że wiemy więcej niż pewne osoby chciałby żebyśmy wiedzieli.
Dać do zrozumienia, że ich zakulisowe skrywane tajemnice zaczną wychodzić na jaw a trupy zaczęły wysypywać się z szafy.
Zamiast spokojnego snu będzie myślenie czy i co o mnie wiedzą, jakie działania podejmą i co może wypłynąć.
Tag #famemma i informacje, teorie czy inicjatywy to tylko wierzchołek góry lodowej.
Nie proście o dołączenie do loży, nie pytajcie jak do niej dołączyć. Obserwujemy, analizujemy i to my decydujemy kto powinien do nas dołączyć, zaproszenie samo do was przyjdzie.
Let the game begin
GoodGuyChucky93 - 23:23
Wraz z końcem #23 kończy się główna część gry Odzboki. Nadsze...

źródło: 234A473B-E988-4280-8B8B-C6B5297269DB

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: moglibyście chociaż podać listę przewinień dyskwalifikujących dla potencjalnych kandydatów. Kiedyś np podałem rękę żandarmowi, ale nie wiedziałem, że jest żandarmem, dowiedziałem się po czasie.
  • Odpowiedz