Wpis z mikrobloga

W Notino perfumy są legitne? W senie jak z ich jakością. Bo teraz widzę, że są u nich wyprzedaże perfum i kilka bym kupił, bo wg perfumehub najlepsze aktualnie ceny.

PS: Poza tym gdzie najlepiej kupić Halloween Man X? Amazon ok, czy jakieś inne źródło macie?

#perfumy
  • 8
@ewataewa:

Jestem nowy na tagu i trochę czytałem w opiniach na ich stronie, że niby trwałość słabsza itp. Wolę zapytać ekspertów zanim zainwestuje, bo wiadomo, że to może konkurencja u nich pisać. Większość produktów mają zawyżone ceny, ale teraz jest kilka, które chcę kupić i cena spoko.
@ewataewa:

Co ciekawe po tym samym perfumem na Notino i na allegro ktoś ocenił trwałość bardzo słabo i w obu przypadkach napisał, że "W hebe lepsza". Czyżby konkurencja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Papileo: no opinie na ceneo to serio masakra.
Jak będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości to Notino przyjmuje zwroty nawet otwartych i kilkukrotnie psikniętych perfum

(i tu jest Jedyne pole do nadużyć, bo teoretycznie ktoś może kupić gdzie indziej podróbę i wsadzić ją do zwrotu :D, ale czy kiedykolwiek się to zdarzyło,,,)
ktoś ocenił trwałość bardzo słabo


@Papileo: ludzie (często) myślą, że ich ulubiony zapach sprzed 15 lat musi tak samo pachnieć w 2023. Producenci zmieniają składniki, czasem zmienia się właściciel i coś kombinują z zapachem.
No i wg mnie to jest takie uzasadnienie wysokich cen w Douglas/Sephora. Inni mają duzo taniej = coś podejrzane...

Notino jest tu znane i lubiane (poza humorami Pani Anetki z infolinii), serio, nikt z nas nie pchałby