Wpis z mikrobloga

Mój convoy odmawia już posłuszeństwa, mirki poradzicie?

Jaka latarka na 18650 (bez zabezpieczenia), najlepiej z ładowaniem USBC i za rozsądną cenę?

Im jaśniej tym lepiej, może być nawet na dwa takie aku.

#latarki #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@geuze: Mam 6 lat nitecore hc30, używana praktycznie codziennie, parę razy została w deszczu na kilka dni, wpadła do oleju silnikowego, dalej działa, nie ma ładowania usb-c, ale mi to w ogóle nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
może być nawet na dwa takie aku.

to nie lepiej kupić wurkkos ts22 na 21700? rozmiar nie jest problemem jak widać. ogniwo dostaniesz z latarką razem z dopłatą chyba 10zł więc argument, ze trzeba inne ogniwo a masz już 18650 tak średnio pasuje.

wydajny sterownik zjadający tanie 18650 jak sc31 pro + xhp70 która jest bardzo efektywna przy wysokiej jasności (6h świeci na ~600 lumenach), turbo ponad 4500lumenów

za rozsądną cenę?

jasna,
  • Odpowiedz
  • 0
sc31pro


@mmichal: wygląda rozsądnie

@10129

więc argument, ze trzeba inne ogniwo a masz już 18650 tak średnio pasuje.


Nie upieram się, ale mam kilka sztuk porządnych 18650, NCR18650B, ale mogę też kupić 21700, to nie jest problem.

wurkkos ts22


Wygląda rozsądnie, trochę więcej niż bym chciał wydać, ale nie problem dołożyć. Podoba mi się, że może robić za powerbank i ma magnetyczną dupkę xD Tylko z którą diodą?
  • Odpowiedz
ts22 średnio polega na jakości ogniwa byle by było w stanie dać te ~30W chwilowo (co nie jest problemem dla 21700 taniego nawet), ona ma przetwornicę dc-dc i sobie podnosi napięcie (ma 12V diodę) więc spadek napięcia na ogniwie pod obciążeniem nie jest tu wielkim problemem.

sc31pro ma pewien problem, ona nie ma przetwornicy napięcia. nawet nie ma regualtorów liniowych (poza jasnością z 200 lumen)
https://zeroair.org/wp-content/uploads/2020/11/zeroair_reviews_sofirn_sc31_pro_anduril_83.png

jak popatrzysz to zobaczysz, ze świeci
  • Odpowiedz