Wpis z mikrobloga

Dla mnie najlepszy film 2023 roku - wiem, że to bardzo popularna opinia - ale dawno nie wyszedłem zachwycony z kina. Liczę na Złote Globy i Oscary przynajmniej dla Nolana (za reżyserkę), Murphy'ego i Goranssona (za muzykę - "Can You Hear the Music" i "Destroyer of Worlds" to majstersztyki).

A w przyszłym roku mam nadzieję, że druga część "Diuny" nie zawiedzie.
#film #filmy #oppenheimer
smialson - Dla mnie najlepszy film 2023 roku - wiem, że to bardzo popularna opinia - ...

źródło: Oppenheimer

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@smialson: A mnie wkurzylo w filmie, ze nie opisali dokladniej jak stal sie tym slawnym naukowcem, film trwal 3h to mogli by na to poswiecic 15 min. A tak to od razu byl slawny i #!$%@? dawaj robimy bombe :D A tak poza tym to dobry film 8/10, na pewno nie wybitny. Chociaz patrzac z perspektywy dzisiejszego kina to moze i wybitny ale do kina lat 90-00 nie ma podejscia.
  • Odpowiedz
@smialson: Odwolujesz sie do drugiej czesci mojej wypowiedzi "a tak to od razu byl slawny i dawaj robimy bombe" A nie do "nie opisali dokladniej jak stal sie tym slawnym naukowcem". Dokladniej to slowo klucz. To ze byl na studiach i nagle jest wykladowca po czym pisze prace za ktora dostaje nagrode ktora akurat zbiega sie z rozpoczeciem wojny o ile dobrze pamietam to moim zdaniem za malo. Cos o dziecinstwie
  • Odpowiedz
@smialson:
"Liczę na Złote Globy i Oscary przynajmniej dla Nolana (za reżyserkę), Murphy'ego i Goranssona"

Wg mnie Ironman tez ma szanse na nagrode za role drugoplanowa.
  • Odpowiedz