Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś kontakt do oficjalnego przedstawiciela marki Magnusson w Polsce?

Sprawa jest taka, że w lipcu kupiłem w Castoramie dwa ściski śrubowe chyba dokładnie te
https://www.castorama.pl/scisk-magnusson-450-x-100-mm/3663602819516_CAPL.prd

Ostatnio zacząłem ich używać i niestety, ale strasznie przepuszczają. Nie można ich mocno ścisnąć, bo czarna szczęka ślizga się po prowadnicy i nie chce się zakleszczyć (przytrzymywanie ręką nic nie daje). Dodatkowo, gdy już minimalnie uda się coś złapać, to najmniejsze drgania na elemencie powodują, że całość się po prostu rozjeżdża. Niestety, nie mam chyba żadnego dowodu zakupu z Castoramy, więc pomyślałem, że może uderzę bezpośrednio do producenta? Ktoś coś?

#majsterkowanie #diy #budownictwo #narzedzia #budowa
  • 9
via Android
  • 0
@G06DbT właśnie nie wiem, narzędzia są niby dostępne też w innych sklepach

@tico_bot nie mam dowodu zakupu na razie :/może znajdę potwierdzenie płatności. Co do jakości, to kupuje je zazwyczaj na narzędzia używane dwa razy do roku - jakiś klucz specjalny czy np. nóż do wełny mineralnej. Nie są najdroższe ale też nie najtańsze i do tej pory spisywały się dobrze
@Mowi: jeżeli płaciłeś kartą, to bez problemu powinieneś to załatwić w castoramie. Jeżeli nie to ewentualnie gdybyś znał datę zakupu to też poszukają.
@Mowi: jak masz szlifierkę kątową to spróbuj szlifnąć węższe krawędzie prowadnicy, może są zbyt gładkie i się szczęka na niej ślizga? nie wolno ich też smarować jakby co