Wpis z mikrobloga

  • 0
@fenbekus o to chodzi. Ma dystans do siebie, nie to co ten #!$%@? karakan z kijem w doopie. na filmiku jak się w gabinecie rozkładał pokazał rysunek wilka, przyłożył do twarzy i mowi: podobny co? Miał na myśli rudego lisa ofc.
  • Odpowiedz
tyle ze polacy maja w dupie ich obu, chcieli by wogle nie bylo w tvp polityki bo po ch to komu


@twardy_kij: pełna zgoda, poza jednym drobnym szczegółem, że w ostatnich wyborach zagłosowało na nich 66% wyborców ¯\(ツ)/¯
PS. tak, wiem, upraszczam - tylu nie głosowało konkretnie na Tuska ani na Kaczyńskiego, ale zapewne domyślasz się, o co mi chodzi. To nie jest tak, że Polacy "mają w dupie ich
  • Odpowiedz
@Horkheimer: nie, lemingi nie glosowaly na kogokolwiek tylko glosowaly za dojczland wiec powinny widziec reklamy proszku z niemiec a nie tuska XD

a tuskowi sie wydaje ze oni chca go sluchac XD tak samo nie chca ogladac patriotyczno kosciolkowego kaczynskiego bo kazdy wie ze to tylko farmazon

oni chca dobrobytu a nie politykow a tvp nie ma co pokazywac bo filmy i seriale drogie XD
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak Taa dwie godziny merytorycznie? On potrafi #!$%@? bezustannie o PiS-ie ale nie ma żadnego programu ani wizji swojej polityki poza tym ze przychodzą rozkazy z berlina
  • Odpowiedz
  • 0
@klossser a z jakiej okazji wcześniej miał mieć wcześniej orędzie? Nie pełnił w ostatnim czasie żadnej funkcji w PL. Grodzki pitolił sobie ile chciał
  • Odpowiedz
@klossser czemu by miało być możliwe wcześniej?


@stan-tookie-1: no w sumie powiedz czemu, bo to ty wychodzisz z tą tezą. Tusk jedynie stwierdza, że jest to pierwsze orędzie od 10 lat, a nie że miałoby być wcześniej.
  • Odpowiedz
@Darek08: a "niemożliwe stało się możliwe!" i "!" po TVP? myślisz że chodziło o to że 38 milionów Plaków nie może sobie wygłosić orędzia w telewizji? jak dla mnie to jest sugestia że z jakiegoś powodu tvp pisowskie nie pozwalało na jego orędzie, ale teraz nastały normalne czasy i już może.
  • Odpowiedz
teraz nastały normalne czasy


@stan-tookie-1: tu masz rację

@Darek08: a "niemożliwe stało się możliwe!" i "!" po TVP? myślisz że chodziło o to że 38 milionów Plaków nie może sobie wygłosić orędzia w telewizji? jak dla mnie to jest sugestia że z jakiegoś powodu tvp pisowskie nie pozwalało na jego orędzie, ale teraz nastały normalne czasy i już może.


@stan-tookie-1: a tu jedynie twoja bardzo zaowalowana
  • Odpowiedz
ciekawe czy potwierdzi, że wkrótce w niemieckich sklepach w PL będzie trzeba płacić w Euro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klossser: no dziwne by było jakby przez te 8 lat co Donek nie rządził miał możliwość robienia noworocznego orędzia do narodu... Tak samo i teraz vateusz czy kaczafi orędzia nie będzie gegal bo na co to komu potrzebne słychać co opozycja ma do powiedzenia...
  • Odpowiedz