Wpis z mikrobloga

#zegarki
Co sądzicie o "złotych" zegarkach? Zawsze byłem przeciwny zegarkom udających złoto i twierdziłem, że srebrny bardziej leży mężczyznom, ale ostatnio wpadł mi w oko zegarek z koperta w kolorze różowego złota i czarnym silikonowym paskiem. Wieje cyganem czy nie?
  • 13
@pablos255 @upodlator ... Tutaj jest Polska tutaj różowe złoto u faceta nigdy nie będzie odebrane w pozytywny sposób tak do końca.
No chyba że masz jakieś inne zapędy niż bycie hetero no to wtedy pewnie tak.
I nie ma znaczenia czy twój nadgarstek jest chudy jak u dziecka czy gruby jak u jakiegoś sterydziarza.
No chyba że to specjalnie ma być wabik na to żeby komuś dać w mordę:)
  • 0
@upodlator: taki powiedzmy biurowy, do koszuli czy coś ale dość luźny
@dzieju41 nie znalazłem tego co oglądałem, ale coś w klimatach tego sky dwellera (piękna sprawa)
@nudziarz123 ani zapędów do homoseksualnych, ani szukania awantury u mnie nie uraczysz ;) tak tylko myślę głośno czy spoko czy jednak założę kilka razy i będzie leżał w szufladzie bo nie będzie po drodze z takim kolorem
pablos255 - @upodlator: taki powiedzmy biurowy, do koszuli czy coś ale dość luźny
@dz...

źródło: 30510603-323ysk0cunq27zdeiyrj7n54-Large

Pobierz
  • 0
@naut: dzięki ;) mam już ciemne stalowe koperty, srebrne, żółty złoty zupełnie mi nie pasuje i stwierdziłem, że taki kolor może być ciekawy i będzie się lekko inny
@pablos255 ... No ja odpowiedziałem poważnie bo to nigdy nie wiadomo jak ktoś rzuci pytanie tak po prostu.
Przecież znaczenie ma też jak się ubierasz jak wyglądasz i tak dalej a nie tylko sam kolor tak po prostu.
Generalnie też różowe złoto bywa w różnych odcieniach więc to też nie jest tak do końca że na 100% wiemy o jakim kolorze mowa.
Ja tam się w czyjeś gusta nie wpierniczam tylko mówię
@pablos255 o ile nie kupisz jakiejś patelni 45mm grubości kotleta mielonego to nie wiem czemu ktoś miałby zwrócić uwagę, czy tez czemu miałoby być to cos niestosownego

Różowe złoto jest subtelne i mniej pretensjonalne od żółtego w moim mniemaniu, a już na pewno nie rozumiem jaki ma związek z homoseksualizmem XD

Chociaż osobiście złoconych zegarków nie uznaję, bo złocenie bywa rożnej jakości i może się zacząć ścierać po paru miesiącach, szczególnie na
God damn albo sky dweller za 150k czy ile on tam stoi albo Pagani design za 200zł bo to zależy czy będą się ludzie z ciebie śmiać i wyzywać od pedałów czy stwierdzą że masz gust. Tak zupełnie na poważnie to różowe złoto pasuje facetowi od lange & sohne w górę, a kupowanie zegarków w kolorze złota jest jak kupowanie tombaku w kolorze złota. Sam stwierdź czy pasuje do twojej osoby.