Wpis z mikrobloga

Próbowałem już masę różnych marek butów i powiem wam, że jak kupicie jakieś w miarę dobre buty za 200-300 zł z CCC to mało kiedy traficie na coś lepszego w innych sklepach xD Naturalnie zaznaczę, że to moja opinia, choć trochę poparta sporymi zakupami, bo jeśli chodzi o buty, to często bardzo szybko je niszczę (dbam o nie do pierwszego wyjścia na miasto pić alkohol) albo czasami zwyczajnie mi się nudzą. Rzadko mam coś dłużej niż 2 lata.

Często drogie buty dosłownie się rozpadały po jakimś czasie czy nawet w jednych przetarła mi się pięta (tylko raz w życiu coś takie mi się zdarzyło - niestety but z Polski). A jakieś zwykłe buty z CCC czasami jeszcze potem używałem długo koło domu jak mi się znudziło.

Choć sam raczej preferuję kupować teraz droższe buty, to raczej często jest to spowodowane tym, że ogólnie staram się wybierać polskich/europejskich producentów i mocno unikam chińskich produktów. Choć kto wie, może i w CCC jest sporo polskiego obuwia, nie oceniam, bo nie sprawdzałem tego.

A wpis tworzę dlatego, bo często widzę na wykopie, że CCC uznaje się jako słabe obuwie, które szybko się rozpadnie. Podejrzewam, że jak się kupi coś najtańszego z ich oferty, to pewnie cudów nie będzie, ale nikt nie każe tego wybierać.

I jako drogie buty to mam na myśli zakres 400-800 zł, ale wiem że i tak znajdzie się mądrala, który napisze, że drogie buty to 5k zł i wszystko inne to szajs.

#buty #obuwie #oswiadczenie #przemyslenia
  • 3