Wpis z mikrobloga

@Simon: dobrze, że wszyscy faceci są tacy przystojni i nie oszpecają nam kobietom widoków swoimi tłustymi włosami, przepoconymi koszulkami i wylewającymi się brzuchami. Ufff!
  • Odpowiedz
@thekes: To był żartobliwy wpis. Spokojnie piękna. :) A tak serio jak kobiety powyłaziły z tych wszystko zakrywających kurtek i odkryły trochę ciała to od razu wszystkie są ładniejsze. :P
  • Odpowiedz
@Simon: no mam nadzieję :)

@Nekron: bo nie lubię kozaczenia w necie facetów jakich to oni pasztetów nie widzieli, a za 5 min płaczą, że kobiety ich nie doceniają i nie widzą ich zajebistości
  • Odpowiedz
nie ma brzydkich kobiet są tylko niezadbane. :P


@Simon: Mój osobisty mężczyzna mawia o mnie "jesteś śliczna, tylko się spasłaś" :P Zawsze jakoś byłam przy kości, miarowo coraz więcej, teraz by się przydało wziąć za siebie, ale nie widzę za wielkiego powodu.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Widocznie już jesteś w tym momencie w związku, że starania są na drugim miejscu, a przywiązanie na pierwszym :) A ja jakoś ostatnio lubię okrąglejsze tylko oczywiście tak kobieco co by łatwiej rodzić miały i czym wykarmić potomka. :D
  • Odpowiedz
Twój chłopak też powie, że jesteś 11/10


@reasonable: Gorączkę bym mu sprawdziła. :D

Strasznie nie lubię tego #!$%@?, że to świadczy jakkolwiek o pracowitości i zaangażowaniu. Gorzej będę robiła coś, co lubię robić, dlatego, że nie #!$%@? sałaty jak społeczeństwo patrzy?
  • Odpowiedz
@reasonable: Tu masz rację prawda jest taka, żeby mieć dobrą sylwetkę to trzeba na to w cholerę potu wylać dlatego zawsze podziwiam tych prawdziwych koksów dla których siłownia to drugi dom. :)
  • Odpowiedz
To co robisz po pracy? Bo jak się lenisz zamiast poruszać, to może jednak siłownia świadczy o pracowitości.


@reasonable: Aha, czyli wyznacznikiem pracowitości jest to, że się zapycha każdą wolną chwilę niechcianą aktywnością, żeby inni myśleli, że nie jestem leniem. SEEMS LEGIT :>
  • Odpowiedz