Wpis z mikrobloga

@WielkiNos to jeden z większych projektów przegrywowych na świecie. Różowy pasek codziennie szczekający na inne kobiety xD genialny pomysł - nikt nie zarzuci mu mizogni bo przecież HURR DURD JESTEM KOBIETĄ. Jak ktoś się serio na to nabiera to ma IQ równe wadze swojego mózgu w kilogramach. #falszywyrozowypasek #rozowepaski #rozowebrudaski
chwilowypaczelok - @WielkiNos to jeden z większych projektów przegrywowych na świecie...

źródło: temp_file1781702530633762013

Pobierz
  • 45
@chwilowypaczelok Całkiem możliwe.
Z drugiej strony jest np. taka jedna hamerykańska youtuberka o podobnym mózgu jak orzeszek też ciągle szczekająca na kobiety. Tylko ona to robi otwarcie, tzn pokazując swoją twarz. Więc takie ewenementy też są. ¯_(ツ)_/¯
@alfka a xD kojarzę. Na redditcie spekulują że poprostu znalazła swoją niszę i na krytykowaniu kobiet zbiera poklask u facetów. Dodatkowo jest sama kobietą więc nikt jej otwarcie nie będzie krytykował. Bardzo sprytne
@chwilowypaczelok Oczywiście, że tak. Problem polega na tym, że ta 'nisza' też nie jest nią jako kobietą zainteresowana. Poklaszczą nad nią uszami i idą dalej oglądać influencerki na insta. ¯_(ツ)_/¯
XDDD
Zebraly sie falszywe paski, i deliberuja ktory z nich jest bardziej falszywy, i ktory mocniej nienawidzi bab a napisal wiecej wpisow.
Ile wy macie lat? xD
@kfff nie wiem czy jestem mizoginką to tylko obserwacje i jak mi się coś wyjątkowo głupiego i bulwersującego trafi wstawiam dla gównoburzy, ale lubię kobiety i w wielu kwestiach się z wykopkami nie zgadzam co do kobiet. A w wielu mają rację. Przecież nawet dzisiaj był wpis anty męski o rozmiarze kawy. Wczoraj o alimentach. Po prostu wykopki tego nie plusują i nikt tego nie widzi. Ludzie sobie tworzą teorie o mnie