Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: A dlaczego ma nie normalizować prostytucji? Praca jak praca, wykonujesz usługę i dostajesz za to wynagrodzenie :))) Bawią mnie krytyczne głosy w tej kwestii bo każdy krytykuje efekt, natomiast nikt nie zastanawia się nad przyczyną owego zjawiska. Jak wiadomo, jeśli jest popyt, to też jest podaż - ta zasada dotyczy każdego biznesu. Gdyby nie było tylu napaleńców skorych zapłacić grube pieniądze za szybki i niezobowiązujący seks, toteż kobiety by nie
@WielkiNos: Niektóre kobiety są komiczne w tym swoim gadaniu. Mówią byleby mówić, nie widząc jednocześnie, jak bardzo sobie przeczą. Osobiście przestałem słuchać tego, co mają do powiedzenia, tylko zacząłem się patrzyć co robią. Polecam każdemu.

@KingaM W zasadzie można podpiąć kamerki pod prostytucję. Według słownika sjp "prostytucja" to m. in. nierząd.

https://sjp.pl/prostytucja

Czym jest nierząd? "Czyny wykraczające poza normy moralno-obyczajowe danego społeczeństwa w zakresie stosunków seksualnych"

https://sjp.pl/nierz%C4%85d

Wsadzanie sobie dildosa w
@WyzwolonaPodrozniczka:

Zatem pod wątpliwość stawiam tutaj moralność mężczyzn a nie kobiet, bo kobieta zgodnie z logiką, chce po prostu zarobić a to mężczyzna grzeszy i jest rozpustny, jeśli jest żądny takich przygód. Równie dobrze mógłby zainteresować się normalną dziewczyną i spróbować zbudować stały związek ale jednak ucieka do najprostszych rozwiązań. Dlaczego? Bo niestety to wymaga wysiłku a oczywiście najłatwiej iść na skróty by się zaspokoić :))) Cali mężczyźni w pigułce -
A dlaczego ma nie normalizować prostytucji? Praca jak praca, wykonujesz usługę i dostajesz za to wynagrodzenie :))) Bawią mnie krytyczne głosy w tej kwestii bo każdy krytykuje efekt, natomiast nikt nie zastanawia się nad przyczyną owego zjawiska. Jak wiadomo, jeśli jest popyt, to też jest podaż - ta zasada dotyczy każdego biznesu. Gdyby nie było tylu napaleńców skorych zapłacić grube pieniądze za szybki i niezobowiązujący seks, toteż kobiety by nie oferowały takich
@tata_romana: Ten co zlecił idzie do pudła tak samo jak ten, który wykonał zadanie. I to często kary są zbliżone. Bo gdyby nie ingerencja zlecającego, to do niczego by nie doszło. Dokładnie tak samo jest z mężczyznami i prostytucją :)))

@korkyx Umiesz napisać coś swojego? Czy brakuje inteligencji? :))) Oczywiście, że kobieta może iść do innej pracy. Ale jeśli taki biznes przynosi jej największe zyski to byłaby głupia, gdyby z tego
No dokładnie tak. Na głupich ludziach się zarabia. Nie winą dilera jest, że narkotyki istnieją i są sprzedawane, głupi jest ten, co po nie sięga. Analogicznie do tematu prostytucji :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: ok, tylko nie zapomnij op**rdolić rodziców, gdyby się burzyli, że ktoś im wcisnął fotowoltaikę na balkon w bloku. Konsultant przecież powinien dostać premie za zrobiony target i pomyślną pracę z trudnym klientem.