Wpis z mikrobloga

wiesz co, to moze lepiej spraw sobie lalke, po co ci zywa kobieta, z ktora musialbys zbac o zwiazek ..


@zbrodnia_i_kawa: wolę się chyba skupić na zarabianiu pieniędzy i chodzić na dziwki. Jeśli mam się upokarzać to wolę w ten sposób
@mishka49 sugeruje, ze nie widzisz innosci kobiet i nie szanujesz jej, tak naprawde nie rozumiesz wiec po co ci zwiazek z kobieta. No bo po co ci cos, czym gardzisz?

Oczywiscie tutaj troche przesmiewczo pisze o tej calej dynamice damsko meskiej, bo pisze do wykopkow, ale prawda jest taka, ze nazywanie tego wchodzeniem w dupe jest jakims nieporozumieniem. To sa fundamentalne roznice w plciach i maja one swoje funkcje. Kobieta zazwyczaj bedzie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mishka49 sam fakt, ze uwazasz to za upokarzajace jest dla mnie sygnalem, ze jestes szalenie niedojrzaly i zakompleksiony.

Kiedy przychodzi dziecko do rodzica z rysunkiem nad ktorym dlugo pracowalo, to dobry rodzic powie - dobra #!$%@? z tym rysunkiem, jestes malym dzieciakiem, wiadomo ze nie umiesz rysowac, nie bede sie upokarzac i teraz wymyslac jakis zaklamanych komplementow - czy raczej powie, ocho swietny rysunek, widzialem jak dlugo rysowales. Zobacz tutaj jeszcze pokoloruj
nazwales kobiety zakompleksionymi kretynkami, to jak to inaczj nazwa niz pogarda


@zbrodnia_i_kawa: sugerujesz że wszystkie takie są? Miałem na myśli te, których jedynym hobby jest zbieranie komplementów.

sam fakt, ze uwazasz to za upokarzajace jest dla mnie sygnalem, ze jestes szalenie niedojrzaly i zakompleksiony


@zbrodnia_i_kawa: upokarzający jest fakt że tylko jedna strona musi się starać.

I czemu do cholery sprowadzasz wszystko do ruchania? Jeszcze by to miało sens gdyby seks
@zbrodnia_i_kawa: 1. Owszem, konfabulujecie i manipulujecie podświadomie, nawet tego nie wiedząc, cel to zawsze coś ugrać dla siebie. 2. Klimatolog może działać pod wpływem lobby, być opłacony i kłamać tak jak mu zapłacili, np. Atom jest zły i nie dobry lub jest świetny i wspaniały i na sile swojego autorytetu i tym jakie on ma doświadczenie czy wykształcenie wpływa na Nas. Każdą info trzeba poddawać wątpliwość z zasady i weryfikować u
@artur-warszawa: 1. Oczywiście, jest w tym trochę racji. Kobiety natomiast co do zasady zazwyczaj grały w grę "kto jest lepszy/bardziej święty/bardziej się poświęca", która też bardzo pięknie umie przybierać patologiczny kształt, stąd masz przedwigilijną srakę w wielu domach i obgadywanie kto zrobił więcej i kto ma gorzej. Swoją drogą kobiety to widzą i w tym momencie jednak dochodzi do dużych zmian w najmłodszych pokoleniach kobiet (<25), które ze skrajności popadają w
@siurasek nie jestem, ale to nie nowość, że wiele osób mnie tu uważa za faceta. W sumie trochę rozumiem, bo ostatnio spotkałam się na babskiej grupie z jakimś komentarzem wykopka podszywającego się pod kobietę i stwierdziłam, że mam podobny styl. Ale u mnie to wynika z prostactwa nie bycia chłopem.