Wpis z mikrobloga

Mam kumpla "betonowy elektorat PiS" i wmawia mi, że obecny rząd bardzo traci poparcie po tym ataku na TVP i kościół.
wiec pytam Was....

#polityka #polska #wybory #sejm #senat ##!$%@? #tvpis #gospodarka #bekazpisu #neuropa #4konserwy #kosciol #wiara #pytanie #sonda
widmo82 - Mam kumpla "betonowy elektorat PiS" i wmawia mi, że obecny rząd bardzo trac...

źródło: 1920x810

Pobierz

Gdyby wybory były w najbliższą niedziele:

  • Oddam głos na Koalicję Obywatelską 45.3% (168)
  • Oddam głos na Lewicę 4.9% (18)
  • Oddam głos na PSL/2050 27.5% (102)
  • Oddam głos na Konfederację 8.9% (33)
  • Oddam głos na ~PiS 3.8% (14)
  • Oddam głos na inną partię 2.2% (8)
  • nie zmobilizuje się głosować 1.6% (6)
  • kliknę tutaj bo lubię sondy 5.9% (22)

Oddanych głosów: 371

  • 5
  • Odpowiedz
@widmo82: Ta ankieta nie ma za dużego sensu, bo tutaj większość ludzi głosowała przeciwko PiSowi. Mój stary, PISowiec, też mi #!$%@?, że rząd traci, i że ludzie tego rządowi nie zapomną, bo na tiktoku dużo jest tiktoków o tym, jak Tusk nielegalnie robi (ale profilowania i tego, że tiktok mu podsyła następne treści, które ogląda nie rozumie xD)
  • Odpowiedz
@jfrost: Achhh, #!$%@?, daj spokój. XD A jakieś argumenty, że marsze kobiet, że setki tysięcy ludzi w Warszawie przez Tuska, czy zagarniecie TK, to nie, to wtedy jakieś UBeki i KODziarze. XD
Problem z betonowym elektoratem jakiejolwiek partii jest taki, że to są wyznawcy. Zawsze znajdą usprawiedliwienie dla głupot robionych przez ich polityków. I zawsze znajdą winę w opozycji do nich stojących.
  • Odpowiedz
ludzie tego rządowi nie zapomną


@losowynick13: to mu powiedz, że jeśli Tusk zrobi porządek z TVP to faktycznie większość ludzi będzie mu wdzięczna i mu tego nie zapomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
bo na tiktoku dużo jest tiktoków o tym


@losowynick13: największy smietnik internetu, ten moj kumpel PiSowiec tylko tiktoka ogląda i co chwile podrzuca jakieś fejki. juz nawet nie chce mi się ich demaskować
I notorycznie powtarzam mu, żeby poswiecił przynajmniej 30sec na weryfikowanie tego co ogląda. Zero własnej inicjatywy. To pokazuje dobitnie, że przekaz z PiSowskich tub był idealnie dobrany do odbiorcy.
TAK MASZ MYŚLEĆ BO TAK MÓWIĄ EKSPERCI I
  • Odpowiedz