Wpis z mikrobloga

#gothic Polecacie obóz sekty jako gildie w g1 pod względem ciekawości questów i klimatu? Nie chce sie wkopać w nudną ścieżkę bo 2 raz przechodzę gierke i nie wiem czy sprawdzony stary obóz który był spoko czy właśnie sekta. Nie chodzi mi o to który obóz lepszy moralnie itd tylko czysto gameplayowo i fabularnie.
  • 4
  • Odpowiedz
@TofikK: po dołączeniu do jakiegoś obozu to w sumie najważniejsze questy i tak masz te same. Jednak ponieważ dołączenie do starego obozu oznacza, że w końcu i tak wylądujesz w nowym, to dlaczego by nie spróbować z sektą?
  • Odpowiedz
@TofikK: W G1 wybór gildii de facto nie ma znaczenia dla głównej fabuły gry. W G2 jest w sumie podobnie, ale przynajmniej kilka dialogów masz innych i parę questów pobocznych, czyli wychodzi na to, że w sequelu różnice między gildiami są większe.

Ja średnio lubiłem obóz sekty, zawsze dołączałem do SO, bo i tak później ląduje się w NO.

Oczywiście warto w obozie sekty zrobić wszystkie zadania, zanim dołączymy do
  • Odpowiedz
@TofikK: fabularnie, to praktycznie żaden obóz się nie różni. Jakieś 2-3 questy może są inne. Za to gameplayowo, to w obozie na bagnie można bodajże łączyć grę wojownikiem i magiem, ale tylko do 4. kręgu, ale za to z unikalnymi runami. Dlatego też dość klimatycznie tam się gra. Chociaż jeżeli chodzi o klimat, to już są indywidualne preferencje. Ja tam na przykład zawsze wybierałem nowy obóz, bo mi najbardziej pasowało
  • Odpowiedz