Wpis z mikrobloga

@popularny_polityk: powiedz proszę które elementy 5g są a które nie. I których potrzebujesz ze stwierdzasz że nie ma 5g? Na ten moment komercyjne 5g jest mówiąc precyzyjnie niepełne, ale częstotliwość jest nieco wyższa i kilka rozwiązań z 5 g już działa co pozwoliło zacząć używać tej nazwy. bts 5g są już postawione w kilku miastach.

Cieszę się też ze dla Ciebie jestem przyglupem, wierzę że teraz dużo się od Ciebie nauczę.
Ludzie. Ciężko czytać wasze bzdurne biadolenie. popularny_polityk prawdziwe 5g w sieci T-Mobile polska będzie uruchomione na przełomie stycznia i lutego 2024. Taką odpowiedź otrzymałem z BOK T-Mobile. Miała być uruchomiona już w grudniu tego roku, ale przez działania PIRC (polskiej izby radiodyfuzji cyfrowej), której jednym z członków jest cyfrowy polsat (właściciel Polkomtel czyli plusa, który jako jedyny na razie ma wydzielone pasmo specjalnie do 5g dzięki czemu osiągają najszybsze transfery) zostało to
@maciej-jewula: dzieki wielkie, a to bedzie dzialac na terenie calego kraju? czy na poczatku wielkie miasta najpierw, a pozniej dopiero rozszerzenie? mam dom w gorach i tam nie mam internetu, oraz mam dosyc slaby zasieg- nie wiesz czy to od lutego tam bedzie hulac? wielkie dzieki jeszcze raz