Wpis z mikrobloga

  • 0
@chix Ja zainstalowałem właśnie uYouEnhanced i z tego co widzę po changelogu to jest tam nowsza wersja podstawy aplikacji YT i częściej robią aktualizacje niż na uYouPlus.

Nie wiem czy to tyle z różnic, ale dla mnie na plus, aby jak najbardziej przypominało aktualnie oryginalną wersję.
  • Odpowiedz
@roninq6: Pierwszy uważam, że najlepszy, ale rozwój został zaprzestany. Drugi to próba jego kontynuacji, a trzeci to wersja lajt dwój poprzednich (wciąż jednak ma SponsorBlock, Dislike, możliwość wywalenia shortów, brak reklam, słuchanie w tle itp. – no ale bez możliwości pobierania). Ponadto pierwsze 3 z listy, to oryginalne aplikacje YouTube'a z modyfikacjami.
Na resztę z tej listy bym uważał, szczególnie że nie są zbyt popularne – 4 dla przykładu wyraźnie poluje
  • Odpowiedz
  • 0
@Korda: Ja ostatecznie wybrałem uYouEnhanced z uwagi na to, że w przeciwieństwie do uYouPlus jest na najnowszej podstawie aplikacji YT (a zależy mi na możliwie aktualnie wersji), gdzie uYouPlus od jakiegoś już czasu pozostał na jednej wersji i autor z jakiegoś powodu nie chce przechodzić na nowszą.

Póki co wszystko działa ok, no i też chyba jest bezpieczniej, bo nie jest to randomowa aplikacja, a mimo wszystko instalowana przez AltStore, więc
  • Odpowiedz