Wpis z mikrobloga

@Vedar: To, że jestem w związku nie znaczy że mam czuć się jak w więzieniu i na jakiekolwiek wyjścia czy wyjazdy mam brać partnera ze sobą, bez przesady xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss Jeżeli facet nie ma problemu żebyś sama się szlajała to jesteś dla niego tylko workiem na spermę.Facet który naprawdę cię kocha nie będzie pozwalał żeby coś cię się stało bo ty jesteś wolna(Anastazja z Grecji ro dobry przykład)
  • Odpowiedz
@pav40: oczywiście i podnóżka na nogi, który Jankowi piwo do kanapy przyniesie i ugotuje xD całe szczęście, że kobiety bie godzą się już na takie trakowanie.
  • Odpowiedz
@pav40: Patrząc na kondycję p0lakow to sorry, ale prędzej się sama gazem obronię niż gdyby ulany p0lus miał się bić za mnie. I tu mała anegdota: nigdzie nie spotkałam się z niefajnymi sytuacjami, oprócz Polandii, gdzie zaczepianie kobiet jest niestety codziennością.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Ale p0lus Cię przecież nie puści. Bo on myśli, że może decydować o Twoich wyborach, o tym co, gdzie i z kim robisz xD Tylko dlatego, że się z nim spotykasz. Chce ingerować w całe Twoje życie i nim zarządzać. Typowa cecha toksycznego seb0ida - paranoiczna próba kontroli. Kolejny argument za tym, aby nie zadawać się z zaborczymi i zakompleksionymi p0lusami :)))
  • Odpowiedz