Wpis z mikrobloga

Mam problem z nowym kąkuterem i monitorem. Sprawa wygląda tak, wymieniłem płytę główną, procek, ram i ssd (grafika została ta sama). Monitor (Odyssey G5 34") nie odbiera sygnału od komputera po przebudowie, ani HDMI, ani DP. Na starym monitorze z wejściem DVI wszystko śmiga, na telewizorze po HDMI również, więc karta nie jest uszkodzona. W G5 zaktualizowałem firmware, na kompie zainstalowałem najnowsze sterowniki karty graficznej. Teraz mam podłączony stary monitor po DVI i gdy podłączam G5 po HDMI to na monitorze (G5) czarny ekran, ale komputer wykrywa go, tyle że na kilka sekund i się rozłącza i znowu wykrywa i tak w kółko (lecz czarny ekran jest cały czas). Niżej będzie filmik jak to wygląda w panelu sterowania nvidii i ustawieniach ekranu. Obecny komputer to Gigabyte B760M DS3H DDR4 z i5 12400f, karta to GTX 1050Ti. Jakiś pomysł co jeszcze można sprawdzić albo co zaktualizować żeby to naprawić?
#komputery #informatyka #monitory
misioneos - Mam problem z nowym kąkuterem i monitorem. Sprawa wygląda tak, wymieniłem...
  • 7
@cacum3: @HardWax @zimowyporanek @Ovis_aries działa xD, przez chwilę myślałem, że sam naprawiłem bo zmieniłem w monitorze wersję hdmi z 2.0 na 1.4, ale potem podłączyłem DP i też zaczęło działać mimo że nic nie zmieniłem XD, podejrzewam że po drugim updacie windowsa coś się samo ogarnęło, ale szczerze dalej to nie tłumaczy co się stało, bo UEFI też nie wyświetlało się po HDMI czy DP