Wpis z mikrobloga

  • 0
@jegertilbake bardzo dużo już obejrzałem i coraz ciężej mi trafić na coś dobrego i wciągającego, do tego jeszcze kończą mi się pomysły na seriale które z różową oglądam, a w good doctor jestem aktualnie na 5 sezonie, jeszcze sezon i chyba strzelę sobie w łeb.
  • Odpowiedz
@enforcer: For All Mankind - dobre pierwsze dwa sezony, im dalej tym coraz mniej o kosmosie a więcej dram i straszne przynudzanie.

Rozdzielenie - jest jeden sezon z cliff hangarem, trochę szkoda oglądać.

Obejrzałem też Invasion - dwa sezony ale w drugim już dużo przeskakiwałem. Coś innego ale strasznie rozciągnięte też.

Tulsa King - jak dla mnie mega fajne ale drugi sezon dopiero za rok jakoś przez strajk scenarzystów.

Yellowstone -
  • Odpowiedz
@enforcer o nie bede robil nowego wpisu tylko tu zapytam. Jak sie nazywal niemiecki serial ze jakies morderstwo, retrospekcje jak bohaterowie byli nastolatkami, byl lokalny wlasciciel burdelu z tatuazem za uchem. Za cholere sobie nie moge przypomniec.
  • Odpowiedz
Apple tv+ jest teraz 60 dni za free, tam spoko jest silos, for all mankind I monarch (tyle że z napisami, ale jak coś to na necie jest z lektorem AI który brzmi spoko)


@slawomirus: Mowic o Apple TV i nie wspomniec o Severance to grzech :P
  • Odpowiedz
@enforcer: Dark, Stranger Things, Mindhunter, Blue eyed Samurai, Peaky Blinders, Midnight Gospel, Bojack Horseman, Russian Doll, Arcane, Sandman, - netlix ma masę dobrych seriali swoich, a jeszcze więcej na licencji, gadanie, że na netlixie nic ma, bo hehe netlix wypuścił wiedźmina, który jest gowniany, to tak jak prime video mówić, ze #!$%@? platforma bo pierścienie władzy im nie wyszły
  • Odpowiedz
@Kresse mam dopiero 3 dni :) Ale w sumie dalej wolę stronkę która znalazłem z lektorem ai bo często zaczynam przysypiać a zamkniętymi oczami jeszcze chwilę mogę oglądać :)
  • Odpowiedz