Wpis z mikrobloga

@enforcer: castlevania 1 i 2, you, squid game, awatar legenda anga i legenda kory, arcane, ciemny kryształ (dla fanów mappetow), 1670, Sandman, gambit królowej, bojack, umbrella academy, narcos, wąż, better call saul, breaking bad, czarne lusteo, death love and robots, mindhunter, unabomber, parqdise pd, starnger things, dark, rick and morty i chyba też jest co robimy w ukryciu - całkiem sporo
  • Odpowiedz
@enforcer Jak masz skyshowtime to Tulsa king jest w pytę. Apple tv+ jest teraz 60 dni za free, tam spoko jest silos, for all mankind I monarch (tyle że z napisami, ale jak coś to na necie jest z lektorem AI który brzmi spoko)
  • Odpowiedz
  • 1
@slawomirus Silos odpuściłem po paru odcinkach, bo zaczęło wiać nudą, Monarch spróbuję, z kolei for all mankind miałem już tu odradzane, z Apple od siebie mogę polecić Black Bird, Servant no i oczywiście Rozdzielenie.
  • Odpowiedz
@enforcer no ja silos dopiero 5 odcinek. Mi for all mankind się podobał ale jeszcze nie widziałem 4 sezonu. Pobieram właśnie z lektorem to na nocce w pracy pewnie zacznę oglądać. A te co wymieniłeś sprawdzę na pewno :) dzięki
  • Odpowiedz