Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: dla mnie to wszystko zalezy jak kto ma to poukladane w głowie. Ja po zakonczeniu 8 letniego zwiazku stwierdzilem ze na jakis czas podziekuje. Tym sposobem mialem prawie 5 lat przerwy od bab i bylo mi z tym bardzo dobrze. Dopiero gdy juz stwierdzilem, ze chce i jestem gotowy na jakis nowy zwiazek to kogos znalazlem.
Jesli facet podoba sie lasce to zachowuje sie ona jak idiotka


@SzmaragdowySmok: nawet bez tego i tak się zachowują, a najgorsze że faceci i ogólnie wszyscy ludzie społecznie i kulturowo traktują to jako normę i że tak jest i powinno być. Zachowują się jak dzieci, to traktuje się je jak dzieci, wychowuje się je jak duże dzieci, to tak się zachowują, sprzężenie zwrotne.
@MacronT1000: źle, wydaje mi się że zacząłem po rozstaniu z przyjaciółmi po gimnazjum właśnie, nie wiedziałem jakby co ze sobą zrobić. Wtedy byłem jeszcze młodszy, piękny, miałem nieskazitelną cerę. Jeszcze chciałem być wśród ludzi.
Wszystko zmieniło to jak zmieniłem liceum i obiecałem sobie że się zmienię, no i faktycznie udało się. Kiedy zachowywałem się normalnie w nowym mieście i nowej szkole ludzie generalnie bardziej mnie lubili i zapraszali.
Simpowanie to jest