Wpis z mikrobloga

Planuję kupić żonie na urodziny, ale zdały by się jakieś gry, przede wszystkim platformówki, coś jak don't starve, pokemon. Dajcie jakieś 5 tytułów które trzba mieć na switcha
#nintendoswitch
  • 13
@fraciu no i w sumie opłaca się kupować teraz czy lepiej czekać do listopada? Jak to jest w nintendo z starszymi generacjami dalej gry wychodzą i jest jakieś wsparcie czy nic.
@fraciu: na bank wsparcie będzie bo za dużo dobrych gier by zostało odrzuconych. Zawsze mówiłem żeby kupować teraz ale szczerze nie wiem czy bym się nie wstrzymał
@fraciu: to zależy co lubi i jak bardzo jest wkręcona. Możesz powoli ją przekonywać do coraz fajniejszych/trudniejszych gier
Myślę że na początek bardzo jej się spodoba Mario Odyssey. Spróbuj potem np z raymanem jak lubi platformówki. A potem to już w zasadzie pełna dowolność. Zawsze warto mieć Mario karta. Luigi mansion 3 też jest super
@fraciu: Mario Wonder, Mario Odyssey, Mario 3d All Stars myślę że na pewno by jej się spodobało Mario Super Galaxy najlepiej się gra w to przy użyciu osobno Joy Conow na dużym ekranie ale to drogi interes. Nie wiem jak Super Mario Deluxe bo nie grałem ale słyszałem że trudne
@haabero: z tego co wnioskuje z posta to mirek chyba mieszka za granicą to takie 3D All Stars jest bardzo łatwo dostępne ale i drogie bo w Cex kosztuje koło 90euro a tutaj zostaje jedynie olx, ebay. Jakaś sztuka może i sie znajdzie u nas w pl cex
@fraciu: głównie gram w Super Mario Galaxy i bawie się bardzo dobrze z tych wszystkich Marianów, bardzo prosta i przyjemna gra ale obowiązkowo trzeba grać na tv/monitorze by używać joy-conów, gdzie lewy joy-con służy do sterowania marianem gałką a prawy za skoki, uderzenia i sterowanie gwiazdką która towarzyszy Mario. Na Handheldzie ta gra jest wręcz nie grywalna chyba że komuś chce się cały czas palcować po ekranie by zbierać gwiazdki. W
@fraciu: Kupuj Switcha OLED, konsolki Nintendo są cały czas sporo warte, nawet tuż przed premierą drugiej (o której jeszcze nic nie wiemy) będą zapewne chodziły w dobrych cenach. Co do gier to na początek skupiłbym się na nowszych Marianach (czyli od Odyssey) i starszych Zeldach (przed BOTW).