Wpis z mikrobloga

Wczoraj na wigilii były u mnie dwie julki z rodziny siostrzenice jedna 26lvl jedna świeżo po rozstaniu 8 letnim ale już nowego koguciarza znalazła bo co za problem baba wiadomo ma życie easy level, oczywiście chłop wysoki 185 cm taki chadlite druga siostrzenica 23 lvl weganka introwertyczka też po rozstaniu wieloletnim, ale póki co nie szuka chłopa, ale co zauważyłem to taką pogardę i pretensjonalność wręcz nienawiść co do mojej osoby przez 2 godziny ani słowa sie nie odezwały do mnie a jeszcze pare lat temu często zagadywały, dopytywały zawsze byłem ulubionym wujkiem a jak coś zapytałem to krótka odpowiedź tak lub nie i tyle...nie jestem jakiś odpad genetyczny morda 6/10 wzrost 183cm z resztą nie trzeba być geniuszem żeby twierdzić, że jak nie osiągnąłeś sukcesów a twoja dynamina jest kiepska to jesteś traktowany gorzej blackpill pięknie sie sprawdza w życiu, widać to rozbestwienie hipergamiczne w ich podejściu do życia i roszczeniowości to same siostry które nie widziałem pół roku słowa nie zamieniły ze mną, nie wspominając o prezencie po prostu jako zwykły gest a hajsu mają jak lodu każda za granicą ale mniejsza o to... ale o czym tu gadać z julkami jak one żadnych zainteresowań nie mają próżne dziołchy instagramowe z wygórowanymi oczekiwaniami do życia, potem siostrzeniec przyszedł z żoną i dzieckiem to też ani słowa, generalnie zwisa mi to wszystko jetem obserwatorem jak za szyby ale generalnie zepsuło sie to wszystko nie ma tej atmosfery jak kiedyś a wy mieliście jakieś podobne obserwacje ?

#blackpill #przegryw #depresja #samotnosc
  • 14
"ONA" sie japońskiego uczy, bo ona PROGRAMUJE,


@ch3ap: ale czemu ty w wątku o pustych instagramowych julkach #!$%@? się do kogoś kto ma hobby i zainteresowania i to wymagające dużo poświęconego czasu i inteligencji? Połowa facetów tych od meczów czy patostreamow czy reality show to może takiej dziewczynie buty czyścić.
@TTedbundYY a może nie miały o czym gadać? trzeba było samemu rozwinąć tematy, jak tak bardzo ci to przeszkadzało, a nie jedno pytanie, pewnie w stylu "co tam" i nara
@TTedbundYY: ja mam podobnie, przyjeżdżam na święta do wujka, kuzyn siedzi ze swoją julka, oczywiście ze wszystkimi gadała, ale do mnie przegrywa nawet się nie odezwała, na nawet nie mogła ukryć swojej niechęci czy obrzydzenia do mnie, jakbym miał ją zarazić co najmniej cholerą. Z jednej strony jej się nie dziwię bo taka jak ona ma przeżarty łeb instagramem gdzie są sami piękni ludzie, ale z drugiej strony czuje przykrość jakbym