Wpis z mikrobloga

Szanowni Mirkowicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wiecie (bądź nie wiecie) zajmuje się hobbistycznie rękodziełem. Tworzę sobie pudełeczka ozdobne, składam origami, a ostatnio naszło mnie na coś nowego również związanego z rękodziełem jednak bardziej czasochłonnego.

Od jakiegoś czasu kilka osób zaczęło mnie namawiać na kanał na #youtube #yt . Wiem, że to niszowa sprawa takie tworzenie ale chciałam was spytać co o tym sądzicie. Warto się w to pchać i poświęcać czas? Wiadomo, czerwonego dywanu i fajerwerków nie osiągnę raczej ale myślę, że zadowoliłaby mnie publika - samo to, że komuś się podoba to co tworzę to jest super docenienie, podziękowanie.

Poza namowami i wahaniem się czy to ma sens too.. nie wiem ()
Co sądzicie?

Jeśli również macie jakieś rady, pomoce, jakieś.. hm... co mogłabym pokazać na takim kanale poza zrobieniem czegoś od A do Z, może ktoś ma doświadczenie z #yt i mógłby coś podpowiedzieć jeśli chodzi o techniczne sprawy to również przytulę. Jakieś 5 lat temu próbowałam tam coś pokminić ale jednak mi nie wyszło, a podejrzewam, że teraz dużo się zmieniło jeśli chodzi o twórców.

Każda informacja od was jest na wagę złota.
Dziękuje.

ps. Wesołych Świąt. ????

#pytaniedoeksperta #tworczoscwlasna #rekodzielo #handmade #diy #tworzzwykopem
  • 6
@Pandzia_art: co byś tam nie pokazywał najważniejsze jest pokazanie zainteresowania tym co robisz i że aż ci się morda śmieje jak to robisz. Problem początkujących youtuberów jest taki, że wygląda to jakby nagrywali na siłę.
@Pandzia_art: ładne bajki musisz opowiadać jak będziesz coś wykonywać, a nie tylko nagrać film i już. Rzeźbisz w drewnie to opowiadasz o całym procesie jak i o samym drewnie i jego właściwościach, narzędziach. Garnek z granitu zrobiony ręcznie to by dał ci ogromną publiczność.