Wpis z mikrobloga

Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo rozdają hajs w socjalach, zadłużają Państwo i łamią praworządność. Zgadzałem się w tym w pełni.

Teraz gdy KO przez dwa tygodnie od objęcia tronu podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły. KO nie zniosło (ani nie zniesie) też zakazu aborcji o który tak tu się pieklono. Farmy trolli po prostu lub bezgraniczna ślepa głupota, inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafię.

#tvpis #polityka #bekazlewactwa #konfederacja
A.....n - Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo roz...

źródło: IMG_20231225_105714

Pobierz
  • 63
@Aquamen: powiem szczerze pobieżnie przejrzałem wątek. Włączyłem film Mentzena i widzę że rzeczywiście odnosi się on do ustaw i komstytucji. Powiem szczerze że jak nie przepadam za nim to tutaj rzeczowo przedstawia temat. Można by zrobić z tego transkrypcja bo w jakby nie patrzeć w takiej formie jak tutejsze mirko lepiej odpowiada się na tekst pisany niż na wideo. Jak będę miał więcej wolnego czasu to obejrzę to uważniej, ale ogółem
@Aquamen: nie wiem czego oczekujesz od ludzi, którzy w skompromitowanym przed laty polityku i jego partii nagle ujrzeli mesjasza, który jako jedyny jest w stanie nagle kraj uratować xD żaden argument do nich nie trafi
@Aquamen: rewaloryzacja socjalu != dokładanie nowych socjali. Dołożono dopłaty do in-vitro, czekamy co z aborcją.
Generalnie trzeba zaczekać, aby móc cokolwiek o nich powiedzieć, bo minęły dopiero dwa tygodnie, a już trochę rzeczy się wydarzyło, ale czekam na najważniejsze.
rewaloryzacja socjalu != dokładanie nowych socjali


@wariacikzciebie: Oczywiście, że się równa, zwłaszcza, że 500+ nie sprawdziło swojej roli i nie zwiększyło dzietności. Do tego kredyt 0% którego odsetki zapłacą podatnicy.

PiS na zmianę z KO zaczęli przekupywać ludzi socjalem i o nic innego tutaj nie chodzi jak o kupno głosu ludzi ich własnymi pieniędzmi.
@Aquamen: ty jesteś tępą owcą idącą tak jak ci zabeczy "przywódca". Nawet miesiąc nie minął od przejęcia władzy a ty zarzucasz, że jeszcze nie rozwiązali sprawy aborcji? Żenująca próba manipulacji z twojej strony.
Przejęcie TVP było nielegalne? Doedukuj się z prawa i paragrafów to pogadamy. RMN jest nielegalna i nie ma władzy, KRRIT nie odzyskał jeszcze uprawnień do tworzenia rad nadzorczych, więc to prawo ma 100% udziałowiec, czyli SSP, czyli obecny