Wpis z mikrobloga

Mirki, pożalę się...
W tym magicznym okresie świątecznym postanowiłem obdarować moją żonę Iphonem 15 Pro Max 512GB.
Gdy podarunek znalazł się w jej rękach, radość na jej twarzy była nie do opisania. Jednakże atmosfera euforii szybko uległa zmianie, gdy z uśmiechem na twarzy wyznałem, że zdecydowałem się na abonament, a ja opłaciłem jedynie pierwszą ratę. Niestety, pozostałe 35 płatności po 311.78 zł musi teraz pokryć sama.

Moja żona była wściekła i zdecydowana, że nie zamierza spłacać abonamentu, uważając, że to po prostu nie wchodzi w grę z powodu swojej sytuacji finansowej. Ale przecież dostała podwyżkę 642 zł brutto (podwyżka minimalnej), więc nie odczuje tego.

Ta historia świątecznego prezentu stała się dla mnie jedną z takich niezapomnianych lekcji życia żeby nie robić drogich prezentów kobietom...

#zalesie
Helonzy - Mirki, pożalę się...
W tym magicznym okresie świątecznym postanowiłem obdar...

źródło: NightCafe.studio

Pobierz

Jak bardzo moja żona przesadziła z reakcją(awanturą)?

  • Bardzo przesadziła. Powinna się cieszyć. 42.3% (1420)
  • Przesadziła. Nie rozmawiaj z nią przez 24h 13.5% (454)
  • Trudno ocenić. Porozmawiajcie. 6.9% (231)
  • Może ma racje. Przemyśl to. 37.2% (1249)

Oddanych głosów: 3354

  • 36
Nawet śmiechłem z koncepcji zarzutki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: ta koncepcja jest stara jak świat. Pamiętam taką anegdotkę z początku lat 2000 gdzie januszowi chrzestni kupili na święta jakiemuś pędrakowi komórkę za 1zł i jednocześnie wręczyli jego rodzicom papiery i umowy z danymi do spłacania abonamentu. Ta historyjka była taką analogową "pastą' jeszcze sprzed ery internetów i długo krążyła po szkołach i podwórkach
Obdarowany mógł przecież olać spłacanie zachowując sobie urządzenie, bo nie był stroną umowy.


@kiszczak: no właśnie Ci chrzestni po wręczeniu "prezentu" chcieli pójść z tymi papierami i rodzicami pędraka do punktu simplusa żeby Ci przepisali umowę na siebie xD oczywiście się nie zgodzili, a chrzestni wyrwali telefon dziecku i poszli #!$%@? xD