Wpis z mikrobloga

@Konrad537 Ty to taki #!$%@? to trochę z charakteru, nie? xD wiem, że oni zabierają sporą pulę z datków, ale tu o nich, ostatnio brudy na Bu itd. Zjedz karpika i wróć po nowym roku. Odpocznij, mordka
  • Odpowiedz
  • 3
@testoviron17: nie interesuje mnie pula datków które zabierają, interesują mnie zamęczane zwierzęta na terenie prezesa tej organizacji który ma kilka postępowań przez prokuratury :) Odnośnie wielkiego Bu to po prostu ciekawość o środowiska kibicowskie
  • Odpowiedz
@Konrad537 a, no i elegancko. Nie wiedziałem i nic o tym nie wiem, ale daj mordunia znać, jeśli to wszystko się potwierdzi i zbierzesz dowody na śmiecia.

Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki, bo #!$%@?ć dobrodusznych pomagających, którzy wyrządzają krzywdę zwierzątkom. Piona
  • Odpowiedz
@testoviron17 Oni już #!$%@? kilka akcji, które pozostawiają wiele do życzenia. Już pomijam fakt, że #!$%@? psa Magicalowi bo jemu wiele można zarzucić ale dopiero po tej akcji usłyszał internet, że istnieją. Pieski, kotki. Ja wiem, że wykopki mają na tym punkcie #!$%@? ale nie każdy piesek z kulawą nogą był zaniedbany przez właściciela
  • Odpowiedz
@kutmen2 mordka, spokojnie. Sam mam zwierzątka, ale wydaję mi się, że Sonia, pomimo wszystko, wolała by być tam, niż w kojcu na mrozie, tak samo jak Ty.

Myślałem, że dioz tylko bierze sporo procent z datków, ale jeśli #!$%@? męczą zwierzęta to działajcie. Powodzenia i dajcie znać, tak jak pisałem.
  • Odpowiedz
@testoviron17 Nie dam sobię obciąć ręki, że kręcą wała ale wiele na to wskazuje. Niedawno jakiemuś gościowi nie chcieli oddać kota, który był zachipowany bo atwierdzili, że on go zaniedbał. Sam mam kota i codziennie wychodzi na zewnątrz, zawsze może uciec ale to jego natura, przecież nie będę go trzymał na sznurku
  • Odpowiedz
@kutmen2 jasne:) ja ją "znalazłem" na korytarzu, żaden sąsiad się do niej nie przyznawał, ale wiem od którego śmiecia ona jest, który mówił, że nie jest jego, ale od pierwszych godzin już bym jej nie oddał.

Wszystkiego dobrego w nowym roku
  • Odpowiedz