Wpis z mikrobloga

@Majster_2: właśnie to samo chciałem zasugerować xd
A jak na wersji PS2 są dropy, to na PSP na emulatorze PSP nawet na telefonie ich nie dostrzegłem, stabilne 30 FPS
  • Odpowiedz
  • 0
@Majster_2 VCS > VC, mimo nostalgii względem VC.

Soundtrack/klimat/scenariuszowo trzyma taki sam poziom. Ale jest technologicznie lepsza, misje są bardziej szalone/ciekawsze, a do tego ten cały empire building. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majster_2: Próbowałem nie tak dawno pograć na specjalnie kupionym CRT 32", ale 16:9 jest tragiczne w tej grze. 4:3 jest niewiele lepsze, a podłączenie przejściówką do OLEDa nie pomaga. Fajnie odpalić dla nostalgii na godzinkę, ale żeby ograć komfortowo, to trzeba chyba w końcu emulator ogarnąć ;d

  • Odpowiedz
@wygryw50k: jakby patrzeć tylko na grafikę, to nawet GTA V by się już nie odpalało xD
W VCS jest taka bardziej "kreskowkowa", pastelowa, nie wiem jak to określić, aczkolwiek wg mnie lepsza, ładniejsze modele aut etc.
  • Odpowiedz
@micq chodzi mi względem VC właśnie, a nie na dzisiejsze standardy. VCS jest za pastelowa jak napisałeś, wygląda jakby wzięli paletę kolorów z GTA SA i zdownsamplowali tekstury by lepiej chodziło na jakimś PSP
  • Odpowiedz