Wpis z mikrobloga

Odkryłem, że mój telefon obsługuje mhl czyli na pewno nie kupię tableta ani przenośnego lekkiego laptopa.
Więc szukam monitora bezprzewodowego najlepiej z aliexpress, nie będę się pakował z wbudowanym akumulatorem, bo taniej to kupie(właściwie już mam powerbanka który to zasili) jakie modele z ali polecacie?
W komentarzu jakiś losowy monitor zewnętrzny.
Wymagania: wejście hdmi i usb c no i waga poniżej 1kg więc pewnie max 15 cali
Z rozeznania marki które są top to chińskie arzopa, są asusy ale atrakcyjna dla mnie cena to dopiero używane i inne mega tanie nawet poniżej 300zł z aliexpress tylko noname(ale z dobrymi opiniami) ktoś coś?
#aliexpress #kiciochpyta #komputery #smartfon
TheMexicano - Odkryłem, że mój telefon obsługuje mhl czyli na pewno nie kupię tableta...

źródło: Przenosny-Monitor-Arzopa-15-6-1080P-A1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@TheMexicano: bateria szybko umrze, byłem w tym miejscu po roku 2 do kosza, a wymiana to loteria mi w takim s9+ niewiele dłużej trzymała niż stara. teraz się przekonałem że nie warto kupować lepszego telefonu, no chyba że zobaczę po roku -2 testy z nowym androidem w którym da się zaznaczyć max ładowania do 85% i jak to będzie miało faktycznie do baterii, w teorii mówią że bateria długo wytrzyma ale
  • Odpowiedz
  • 0
@mati1990: ale co? chce np. obejrzeć sobie serial na wyjeździe odcinek dwa, basta wygaszam telefon i ogladam na zew. ekranie który jest zasilany powerbankiem. Telefon mam ładowanie 88W, baterie mam za 100zł z naprawą i kurierem door2door. Ja nie będę katować non stop tego telefonu tylko czasami i monitor dlatego hdmi zeby podłączyć np. pod laptopa, pod komputer.
  • Odpowiedz
@TheMexicano: tak, tylko że bateria telefonu jest ciągle dobijana do 100% co mocno daje jej w dupę. Niestety telefony i urządzenia nie są projektowane handheldy że gdy bateria jest doładowana do 100% to zasilanie idzie tylko i wyłącznie z gniazdka, dlatego nie zaleca się zostawiania telefonu pod ładowarkę na noc.
  • Odpowiedz
@TheMexicano: no to wcześniej o tym pisałem, w sumie po testuj. ciekawe jak po roku-2 bateria to zniesie, podobno teoretycznie właśnie do 80 ładować ale jak to się będzie miało do ciągłego dobijania do tych 80
  • Odpowiedz