Wpis z mikrobloga

@SwiatWedlugAndrzeja najgorsza książka jaką czytałem (właściwie słuchałem) w życiu. Nie podobne do niczego. Zapis rozmów z kilkoma trollami z internetu + nieudolna próba analizy ich podejścia do kobiet, do życia. Bardzo nieudolna. Nudne jak skvrwysyn. Musiałem kilku gości przewinąć bo to aż waliło po uszach mitomanią.

Do tego sama forma książki, język, rzemiosło autorek na poziomie licbazy. Moja praca magisterska byłaby ciekawsza do czytania niż to gówno
@Eugeniusz_Zua

@LezliNilsen: książka zapewne słaba, bohaterów kojarzę po nickach i większość z nich to byli trolle XD tak czy siak nie przeszkadza to teraz tym autorkom chodzić po telewizjach, uczelniach, podcastach i robić za specjalistki od męskich problemów.


Dokładnie tak. One oparły tą książkę na rozmowach z kilkoma trollami, którzy je też ewidentnie trollowali. Może oprócz e-kolego @BlackpillRAW bo z tego co pamiętam on też się tam przewinął
@LezliNilsen: wiesz tam napisały sobie gowno książkę opartą o wysrywy trolli z wykopu to tam #!$%@? z tym. Gorzej właśnie, że przez #!$%@? obecnego świata teraz to będzie robić za pozycję wręcz naukową xd jedna z nich chwaliła się na swoim insta, że ta książka będzie włączona w UW do programu nauczania na jakiejś socjologii czy czymś takim. Na podstawie tego co one tam napisały i gadają w wywiadach ludzie nieznający
@Eugeniusz_Zua

@LezliNilsen: wiesz tam napisały sobie gowno książkę opartą o wysrywy trolli z wykopu to tam #!$%@? z tym. Gorzej właśnie, że przez #!$%@? obecnego świata teraz to będzie robić za pozycję wręcz naukową xd jedna z nich chwaliła się na swoim insta, że ta książka będzie włączona w UW do programu nauczania na jakiejś socjologii czy czymś takim. Na podstawie tego co one tam napisały i gadają w wywiadach ludzie