Wpis z mikrobloga

@wieszacz564: Ankieta robiona chyba w bunkrze pod cpk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam tutaj sprawdzić komentarze i łapki w górę.
Prawda jest taka, że 99% ludzi popiera Pana Posła Grzegorza Brauna a fajnopolactwo może tylko szczekać i się cieszyć fake artykułami w niemieckim onecie.
Latarenko - @wieszacz564: Ankieta robiona chyba w bunkrze pod cpk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poleca...
  • Odpowiedz
@M4rcinS: @Olek3366 przecież der Onet zrobił ankietę co ludzie myślą o incydencie i wyniki się nie zmieniały, było znalezisko nie trzeba zakopywać, czarnolistować tylko poczytać komentarze, sam sprawdzałem pół godziny po znalezisku i było tyle co pisało
  • Odpowiedz
@Olek3366: mówię głosowane było i wyniki byly właśnie takie jak podali teraz XD, i podczas głosowania też się nie zmieniało, tylko akurat nie widzę tego znaleziska może usunięte az mnie kusi bo w ankiecie było też 61 albo może 63 że potepia
  • Odpowiedz
a co gorsza psuje wizerunek Polski i Polaków? Jprd, wszędzie widzisz spiski? xD


@M4rcinS: za granicą mają brauna w dupie i zapomnieli o gaśnicy dzień po wydarzeniu, tylko zakompleksione polaczki myślą że jakoś to psuje nam wizerunek
  • Odpowiedz
a nie przyszło ci do głowy, że Braun robi z siebie błazna, a co gorsza psuje wizerunek Polski i Polaków?

@M4rcinS: W oczach Żydów już chyba bardziej wizerunku zepsuć się nie da, więc w czym problem?
  • Odpowiedz
@M4rcinS ta psuje wizerunek polski, ale sasin który #!$%@? 70 milionów albo komendant policji wysadził przemycony z Ukrainy granatnik to już nie xD.

Żydzi dokonują zbrodni wojennych w strefie gazy ale ważniejsza jest zgaszona świeczka xD
  • Odpowiedz
@M4rcinS ta psuje wizerunek polski, ale sasin który #!$%@? 70 milionów albo komendant policji wysadził przemycony z Ukrainy granatnik to już nie xD.


@sexlord: rozumiem, że wiesz, co pisałem na te tematy tutaj i nie znalazłeś moich komentarzy w wymienionych przez ciebie sprawach?

Żydzi dokonują zbrodni wojennych w strefie gazy ale ważniejsza jest zgaszona świeczka xD


@sexlord: tak, sam widziałem jak przylecieli ze strefy Gazy 3 godziny wcześniej i już
  • Odpowiedz
@bartekppp w sondażach było że są trzecia siła w Polsce xdd
Oj miną lata zanim Konfa będzie mega rywalem w polityce od której będą zależeć losy tego kraju ale najważniejsze że wprowadzili więcej posłów niż w poprzedniej kadencji. Spójrz na TD..cholera wie jakby to się rozłożyło gdyby poszli osobno
  • Odpowiedz
@Olek3366: Jak by się skupili na gospodarce, wypieprzając "katooszołomów" to już w tych wyborach mieli by 10%+. No ale jak się krzyczy, że się nie jest przybudówka PiSu, a później przyjmuje ich spadochroniarzy to srry.

Ludzie chcieli zmian, a nawet minimalne niebezpieczeństwo, że pójdą w koalicje z Jarkiem zniechęciło te 2-3% według mnie. I dalej uważam, że jak by PiS + Konfa mieli by 235+ posłów to koalicja by powstała.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.