Wpis z mikrobloga

@TrudnyMinus Największym symetrysta jesteś tutaj ty. W dodatku wyjątkowo żałośnie płaczesz. Stronniczość TVN jest widoczna, ale to oni sami się finansują, a ludzie decydują co chcą oglądać. Żeby zrównywać to z tępą propagandą TVPiS to trzeba mieć jednocyfrowe IQ. Mozesz mieć tylko żal do polityków na których głosowałeś, że tak im władza uderzyła do głowy że #!$%@? najbardziej obojętne w kwestiach politycznych jednostki i stracili władzę. Gdyby nie to, nadal mógłbyś sobie
@Thunderlane: Pisałem że za TVN stoi wielki koncern, więc telewizja ma dostęp do know-how i zasobów, których nie mają włodarze TV Republiki. I dlaczego mają inwestować w rozwój, skoro ich celem jest szerzenie propagandy i lobbowanie określonych poglądów? Jeżeli ktoś mi powie, że Rachoń czy Terlikowski jest "gorszy" od Lisa czy Kraśko to ja nie mam o czym z kimś takim rozmawiać - to tak jakby ktoś wychwalał Stalina nad Hitlera,
@kubson93: Wnioskując po tym jak agresywnie piszesz, bredzisz coś o jednocyfrowym IQ i sugerujesz jakobym był wyborcą PiS-u, bo oczywiście każdy kto się nie zgadza z propagandą TVN czy ma stosunek krytyczny do nowej władzy, to od razu modli się do Kaczyńskiego i ma 24h na dobę TV Republikę włączoną - nie dojrzałeś do dyskusji, masz prostacki i prymitywny sposób wypowiedzi, stosujesz pozamerytoryczne sposoby argumentacji - dla mnie różnisz się od
@KakaowyTaboret: Wszystko skończyło się w 2018 roku, kiedy TVN stał się częścią Discovery (a później Warner Bros. Discovery). Ja piszę o TVN tylko w kontekście ostatnich lat bo też uważam, że dawno, dawno temu była to normalna telewizja.