Wpis z mikrobloga

Przeglądam komentarze pod tym wpisem na FB Business Insider'a i powiem Wam, że ja się trochę chyba pogubiłem.
Chce mi się wierzyć w to, że większość tych wpisów propis i antypo to są jednak jakieś płatne działania 'trollowe' ale z drugiej strony te profile wyglądają na prawdziwe. Dziwna ta Polska. Telewizji nie oglądam (tyle co sport), żadnych szurniętych portali/grup facebookowych (ani w jedną ani w drugą stronę) nie odwiedzam. Opinie wydaję tylko w sprawach, które mnie dotyczą bądź na których się znam. Raz na jakiś czas włączyłem Fakty TVN i Wiadomości TVP (jedno po drugim) i jak można nie widzieć tego tępego przekazu z TVPiS, który wylewał się przez ostatnie 8 lat? TVN zgrabnie manipuluje, to prawda. Obstawiam, że podpisali jakiś pakt o nieagresji (i dlatego w pewnym momencie z TVNu trochę ludzi uciekło np Magda Mołek). Ale pamiętajmy, że to jest telewizja prywatna, a i tak jest w ch** obiektywniejsza niż te 8 lat TVP ostatnie.
Pytanie: JAK MOŻNA TEGO NIE WIDZIEĆ? Nawet średnio (nisko?) wykształcony człowiek chyba jednak powinien to dostrzec...

#polityka #tvpis #tvpo #tvp #tvn #fakty #wiadomosci #1930 #i930
  • 1