Wpis z mikrobloga

Piekło zamarzło!
Jestem u rodziny, mocni pisowcy. Wchodzę do salonu a tam teść oglądał Mentzen Griluje na YT i był akurat moment jak mówił o Kamińskim i jego geście pozdrowienia w sejmie( ͡º ͜ʖ͡º)
Same zalety braku tvp info, wad nie widze. Bo gdyby wciąż szczujnia istniała to oglądałby rachonia i kłeczka w tym czasie. Mam nadzieje że w innych domach dzieją się podobne rzeczy( ͡º ͜ʖ͡º)
Tego sobie życzę sobie i Wam na te Świeta.
#polityka #konfederacja #tvpis #tvp #bekazpisu
  • 14
@vvv-vvv czy ja wiem czy lepiej? Prezentują tak samo skrajne poglądy które ogłupiają starszych ludzi.
Moi teściowie nasłuchali się konfederatów i teraz mają wielki plakat na płocie że to nie ich wojna, a sami twierdzą że wojna to wina Ukrainy.
I efekt jest taki że głoszą że sytuacja w Polsce się #!$%@?ła przez Ukraińców i PiS nie ma z tym nic wspólnego xD
@vvv-vvv gospodarka nie jest chwytliwym tematem i emerytów jakaś tam gospodarka nie interesuje xD
Jednym uchem wpada ze Ukraińcy to zło wcielone, a drugie jest gluche na temat tego że rok ma 12 miesięcy i tyle należy się emerytur.
@open_or_die: Gospodarka mało kogo interesuje, dużo jest wycierania sobie mordy gospodarką czy przyczepiania się do chwytliwych hasełek, a faktycznie mało kto wie jak ta gospodarka działa.

Swoją drogą przypomniałeś mi że mojej babci trzeba na ucho szepnąć, że wnuk by chętnie prezent w postaci pieniażków przygruchał, skoro babcia dostaje te trzynaste czy czternaste emerytury xD
Same zalety braku tvp info, wad nie widze.


@adasko_900: Ale czemu "lewak" ogląda prawicę? Czyżby PiS był prawicą? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)