Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze lada moment swieta a to oznacza, ze mija kolejna rocznica znakomitego projektu Klaudiusz kiedy obnazona zostala hipokryzja obrzydliwych, hipergamicznych p0lczysk, ktore kierujac sie prymitywna hucia miedzy nogami potrafily zostawic rodzine podczas swiat i poleciec do chada w nadziei na ostre pompowanie. Ich rozbujane ego do granic mozliwosci sprawilo, ze p0lskie hipergamiczne bestie totalnie zatracily instynkt samozachowawczy i nie pomyslaly, ze podpucha moze byc to, ze chad 10/10 bajeruje nawet najwieksze paszteciary na tinderku bo przeciez kazdej chad nalezy sie z urzedu nawet ulanej wygladajacej jak prosiak Marioli 1/10. Ciekawe ile w tym roku p0lczysk opusci swieta na rzecz klaskania z jakimis mokebe wszak teraz w Polsce jest ich dostatek xDDD

kamil-tika - Przypominam, ze lada moment swieta a to oznacza, ze mija kolejna rocznic...

źródło: Screenshot 2023-12-23 01-12-40

Pobierz
  • 28
@kamil-tika: najlepsze było oburzenie kobiet w szmatlawcach typu pudełek bądź inny Donald.

Jednak nie ograniczał bym się tylko do polek, i samego projektu. Wystarczy przypomnieć akcje z oszustem z Tindera, ile to lasek naciągnął na kasę. Chyba koleś nie poszedł siedzieć tylko został jakims pseudochoachem sukcesu osobistego.
Runaway28 - @kamil-tika: najlepsze było oburzenie kobiet w szmatlawcach typu pudełek ...

źródło: Screenshot_20231222-194127

Pobierz
@kamil-tika: IMCELU jak możesz śmiać się z manipulacji kobiecymi instynktami! Te ra pia przegrywie pewnie nie możesz żadnej znaleźć a wystarczy wyjść do ludzi, a Ty pewnie przed kompem cały dzień.

Tak poza tym to mi się tacy nie podobają, za bardzo umięśniony, ja lubię jak dba o siebie po prostu jakiś basen raz w tygodniu wystarczy.

Niscy faceci też są spoko, wystarczy być wygadanym wiem bo mam takiego kolege i
@kamil-tika oho… znowu zlot kółka wzajemnej adoracji.
Lawa oburzonych składająca się z 7 wykopków którzy mają tak #!$%@? charakter, że żadna kobieta ich nie chce.
Przez co ich charaktery są jeszcze gorsze i plują jadem na całą resztę społeczeństwa.
Kij z tym, że statystyki przeczą temu co przegrywy opowiadają i większość społeczeństwa żyje sobie szczęśliwie. No ale jak to - każda p0lka to k00rwa a każdy typ bez zakoli to oski xd
@teslamodels logiczne :) bo laska z innych krajów potrzebuje miejscowego do ogarnięcia życia.
Polka jest to u siebie.
No i dlaczego ktoś ma się „sprzedawać” poniżej wartości? Skoro jedna z drugą uważają że zasługują na coś lepszego to niech se tak myślą i tyle.
Tobie się te dziewczyny po prostu należą czy jak?
Najlepsze jest to, że wśród tych mijanych na ulicy parach widać aż nad to, że wygląd nie ma zbyt
@Notes: i czemu niby dowodzi to, że większość społeczeństwa to jakieś tam przeciętne pary? A no temu, że te teorie mają rację. Garstka jest z tego związków z wyboru, większość to właśnie brak wyboru i branie tego co jest, bo może się już nie powtórzyć szybko taka szansa. Ośmielę się stwierdzić że 90% mężczyzn gdyby miało wybór to by z niego korzystało, a nie brało sobie loszke poniżej swojego poziomu i
@Reiden mój komentarz nie dowodzi niczego bo nie przytoczyłem żadnych danych statystycznych tylko to luźna obserwacja a twój wysryw czego dowodzi? Że wszyscy na świecie są nieszczęśliwi i jak ktoś jest szczęśliwy to i tak na bank nie jest? XD
Ja też se zdaje sobie sprawę z tego, że dziewczyny zdradzają albo są #!$%@? w związku tak samo jak i faceci.
Jeśli do tej pory miałeś takie doświadczenia z kobietami to ci
@Notes: Jak wyglądasz to charakter nie jest aż tak ważny. Laska wybaczy Ci bardzo dużo błędów czy potknięć tylko dlatego że jej się podobasz.

Gorzej natomiast jeżeli URODZIŁEŚ się brzydszy czy niższy. Tu już nie ma miejsca na błędy. Zła kolorystyka butów do paska czy nawet głupie slowo jest w stanie przekreślić Cię w jej oczach. O to chodzi w tym Waszym "charakterze". 80% facetów żeby mieć cokolwiek muszą być nieskazitelni,
@dzkeson: XXXXDDDDDD

wyszedles ty kiedykolwiek z piwnicy i rozejrzales sie wokol i zobaczyles jak wygladaja ludzie? przeciez tych przystojnych to jest marny procent. to samo z dziewczynami... wiekszosc to pasztety nieforemne. popatrz na swoich rodzicow i zobacz ze jakos twoj stary zakisil i swiat cierpi teraz z powodu takch wysrywow na tagu #przegryw
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Notes: Projekt Klaudiusz nie dowodzi niczego. Jak laska ma potrzebę pójść na bolca, to wybiera najbardziej atrakcyjnego. Tak samo facet, chce pociupciać, a nie jest chadem, to wybiera sobie divę, która mu pasuje. Nie ma co tworzyć podziałów, że p0lki to zło, a chłopy to wzór cnót. Gówno tam, w moim odczuciu podobnie jest w przypadku obojga płci.
@casterix: polki to niekoniecznie zło, ale prawie każda z nich rozsunie nogi dla chada z tindera, i mój ziomo, który jest chadem z wyglądu jest tego przykładem, miał ponad 1800 par na tinderze przez rok na tinderze ,i to nie jest bait. Widząc jego profil to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że liczy się wygląd i potem dynamina , a co do tego czy każda polka jest zła? Nie ,
@casterix głos rozsądku.

@Alvarez17 ile razy trzeba wam powtarzać że wcale tak nie jest? Jeśli znasz tylko takie kobiety które na skinienie palcem wskakują na chada to zmień może otoczenie. To jest to samo co byś powiedział, że każdy facet jak będzie miał okazję to zakisi a tak przecież też nie jest.
W jakim świecie wy żyjecie, że spotykacie na swojej drodze tylko takie odpady?
O właśnie… nikt wam przecież nie każe