Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze lada moment swieta a to oznacza, ze mija kolejna rocznica znakomitego projektu Klaudiusz kiedy obnazona zostala hipokryzja obrzydliwych, hipergamicznych p0lczysk, ktore kierujac sie prymitywna hucia miedzy nogami potrafily zostawic rodzine podczas swiat i poleciec do chada w nadziei na ostre pompowanie. Ich rozbujane ego do granic mozliwosci sprawilo, ze p0lskie hipergamiczne bestie totalnie zatracily instynkt samozachowawczy i nie pomyslaly, ze podpucha moze byc to, ze chad 10/10 bajeruje nawet najwieksze paszteciary na tinderku bo przeciez kazdej chad nalezy sie z urzedu nawet ulanej wygladajacej jak prosiak Marioli 1/10. Ciekawe ile w tym roku p0lczysk opusci swieta na rzecz klaskania z jakimis mokebe wszak teraz w Polsce jest ich dostatek xDDD

kamil-tika - Przypominam, ze lada moment swieta a to oznacza, ze mija kolejna rocznic...

źródło: Screenshot 2023-12-23 01-12-40

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Notes: tak, bo tak działa natura bo predzej dziewczyna wybierze przystojnego gościa i zrobi wszystko by tylko spotkać się z nim. Ja osobiście jestem z 4/10 z wyglądu i dla mnie jest abstrakcja to, że dziewczyna może tak simpować, ale po tym co zobaczyłem na tinderze ziomka i ile to bab pisało pierwsze to już mnie nic nie przekona innego oprócz tego że blackpill to jedyna słuszna teoria która dobitnie potwierdza
  • Odpowiedz
@Alvarez17 co ty do mnie #!$%@? o jakiś pillach xd nigdy nie miałem tindera xd ale wy sobie tu świat stworzyliście. Nieźle się urządziliście w tej dupie i wydaje wam się m, że jest wygodnie i przytulnie
  • Odpowiedz
@Notes: ale ty jesteś przytrzymany xdd. Próbuję Ci wytłumaczyć, że tak działa natura, że kobietę ciągnie do chadów, do przystojnych mężczyzn a wszelakie próby poprawiania wygladu najczesciej gowno dają, , ale jeśli ty piszesz że wygląd nie ma zbyt dużego znaczenia i że charakter się liczy nawet bardziej xd to o czym my mówimy xdd,
  • Odpowiedz
@Alvarez17 w tworzeniu stabilnego związku na długie lata charakter jest dużo ważniejszy niż wygląd.
W szukaniu ruchania na raz czy nawet parę razy ważniejszy jest wygląd.
Tyczy się to obojga płci.
Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Pasterz30 no jasne, że wygląd jest ważny ale jak wspomniałem pare komentarzy wyżej rozejrzyjcie się wokół siebie. Czy związki, małżeństwa, pary które was otaczają to same gigachady i supermodelki? Przecież ładnych ludzi jest tylko parę procent. Nawet ci z okładek magazynów bez Photoshopa i makeupu wyglądają często średnio.
Głupi przykład to ta jedna ładna z masterchefa. W tv wygląda całkiem spoko a widzieliście ją bez makeupu?
Ile jest też związków gdzie są
  • Odpowiedz