Wpis z mikrobloga

Telewizja #republika przejęła widownię po #tvpis
I generalnie wszystko mi jedno, prywatna stacja, niech robią co chcą, ale... to mi się nie podoba.
Piszę dlaczego i przedstawiam mój niemiecko-bolszewicki pomysł na domknięcie systemu medialnego.

PLAN ZAKOŃCZENIA EMISJI TV REPUBLIKA

1. Pozwać Republikę za wykorzystywanie elementów audio-wizualnych Wiadomości TVP podczas transmisji, do których wszelkie prawa majątkowe posiada jedynie Telewizja Polska
2. Pozwać wszystkich dziennikarzy występujących w TV Republika, zwolnionych z pracy w TVP, ale będących na okresie wypowiedzenia, za złamanie warunków umowy z TVP, a dokładnie np. za złamanie zakazu konkurencji obowiązującego również w okresie wypowiedzenia umów.
3. Pozwać Rachonia za działanie na szkodę TVP poprzez prowadzenie programu "Jedziemy" na antenie Republiki, kiedy wszystkie prawa do tego formatu posiada TVP - prawa do formatu, nazwy programu, projekty audiowizualne itd.
4. Pozwać Republikę za wykorzystanie elementów programu "Jedziemy", do których prawa posiada TVP.
5. Ostatecznie cofnąć koncesję tv Republika, mając na uwadze, że koncesja przyznawana przez KRRiT jest dobrem wspólnym, i nie powinna być udzielna spółce, która w rażący sposób narusza prawa majątkowe i intelektualnych innych koncesjonowanych podmiotów.

O konsekwencjach typu "ostracyzm w środowisku dziennikarskim" pisać nie będę, bo uważam, że namawianie do takich działań nie przystoi.

Panie mec. Piotrze Zemła - liczę na pana. Posiada pan wszystkie ku temu instrumenty prawne, aby chronić prawa i dobre imię Telewizji Polskiej, która jest dobrem całego narodu, a która w tym momencie jest, pisząc wprost, rozkradana przez jakieś garażowe firemki.

#tvpis #tvp #polityka #pis #wybory #telewizja #sejm #media
anonimek123456 - Telewizja #republika przejęła widownię po #tvpis
I generalnie wszyst...

źródło: n_d7c153beb90b1d1cf41c4607204ff3fca2cf22609f4932b756ed5bbe47fbfbb2_c

Pobierz
  • 5