Wpis z mikrobloga

@michalxd21: co muszę szczerze przyznać to jest to że TVP Sport za PiSu wyglądało dobrze i sport w publicznej tv też, mieliśmy wszystkie ważne transmisje za free w końcu. Kiedyś nie dało się nawet polskich klubów w Europie obejrzeć
@szuleer: TVP Sport top, jednak trochę żałuję że poza 1 ligą nie dowieźli sublicencji na ekstraklasę. Coś czuję że jak dzisiaj pieniądze mają być obcinane na media, to mimo wszystko wiele jej sfer pozapolitycznych straci. Ja od kilku dni siedzę obsrany bo się zakwalifikowałem do 1 z 10 i nie wiem czy program przetrwa do czasu nagrywek, a ponadto TVP Sport na licencje itp wydawało kosmiczne pieniądze, których dzisiaj nie będzie.
@michalxd21: PiS jaki był taki był ale powiedz kto tyle na telewizję doł ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyszłe euro 2024 to obejrzymy tylko dlatego, że w Niemczech się odbywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
TVP Sport top, jednak trochę żałuję że poza 1 ligą nie dowieźli sublicencji na ekstraklasę.


@michalxd21: Ale przecież licencję na 1 Ligę ma Polsat, leciały jakieś mecze 1 Ligi na TVP Sport? Z Ekstraklasą to jeszcze rok temu coś było w ramach sublicencji, ale chyba faktycznie wygasło.

zaraz jedyne co se pooglądamy to pewnie będzie Dart albo inne turnieje w haxballa


@michalxd21: Spoko, darta już stracili - w tym roku
@fordern: od przyszłego sezonu pełne prawa przejmuje TVP, co jest świetnym rozwiązaniem chociażby ze względu na telewizje regionalne (o ile przetrwają, bo mam takie przeświadczenie że wielu obecnych u władzy polityków myśli że 90% społeczeństwa mieszka w Warszawie).