Wpis z mikrobloga

Mi najbardziej zapadnie w pamięć "debata" prowadzona przez Rachonia, to powinno przejść do historii. Słuchając tych pytań z tezą, dłuższych niż odpowiedzi byłem niesamowicie przygnębiony, wtedy chyba do mnie tak naprawdę dotarło gdzie my jesteśmy i o co walczymy 15 października. Standardy białoruskie to mało powiedziane, powinna być za to odpowiedzialność karna.

#tvpis #polityka #bekazpisu
eleganckichlopak - Mi najbardziej zapadnie w pamięć "debata" prowadzona przez Rachoni...

źródło: szmaciarz

Pobierz
  • 13
Standardy białoruskie to mało powiedziane


@eleganckichlopak Już nie przesadzajmy, że mało powiedziane. To by sugerowało, że u nas było gorzej niż na Białorusi. Nie było. Do tiurmy opozycji się nie wkładało.
Miejmy jakąś przyzwoitość w porównaniach.
@eleganckichlopak:

W roku 2014 do Sejmu trafił wniosek podpisany przez posłów startujących w najbliższych wyborach ugrupowań, w tym PO, SLD oraz PSL, o zmianę konstytucji, która zawierała furtkę do prywatyzacji Lasów Państwowych poprzez dodanie artykułu mówiącego <Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym - z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie>. Wnioskodawcom zabrakło 5 głosów do wprowadzenia tej zmiany. W 2015 roku przez Sejm przeszła kolejna ustawa z poparciem PO,
@walciak: Majstrował przy frekwencji to za mocne słowo, bo nawet jeżeli ostatecznie się tego podjęli to wątpliwe by miało to jakiś wpływ na wyniki, ale faktem jest że w środowiskach opozycyjnych, trzeba zaznaczyć że oddolnie i spontanicznie, "trendowały" rozważania na temat pewnych zagrywek które można zrealizować podczas wyborów, przepisywanie się do innych okręgów wyborczych, próby głosowania kilka razy itp., tak samo jak trendowało "wypisywanie się" z referendum. Osobiśćie traktowałem z przymrórzeniem