Wpis z mikrobloga

Mirki z #perfumy jakie kadzidlane / ziemiste perfumy w cenie do 200zł / 100ml byście polecili?

Mam już Encre Noire (zwykłe / sport / extreme) od Lalique i Issey oraz Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Intense i uważam jedne i drugie za wspaniałe zapachy.
I nie piszcie o Bentley For Men Intense (tak, kupiłem w ciemno) bo za młody jestem na nie, a pamiętam cukier na kartki xD
Testowałem swojego czasu Loewe 7 i było bardzo udane ale słyszałem, że nowe wypusty nic nie trzymają.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raffael mam Loewe 7 w starszej szacie graficznej jaki nową flaszkę - starsza flaszka wg mnie to trochę bardziej złożony zapach aczkolwiek żadnych ogromnych różnic w stosunku do starszych wypustów nie czuje zarówno trwałość jak i projekcja w oby przypadkach na przyzwoitym poziomie.
  • Odpowiedz
  • 0
Tes Lapidus Oud noir(niech cie nazwa oud nie zmyli :))


@Slejpnir: Kupiłem w ciemno Lapidus Pour Homme... No cóż, przynajmniej tanie były :P Ale ten Oud Noir z opinii brzmi nienajgorzej a 70zł to nie pieniądze.

Salvador Dali PH


@ucho_igielne: Bardzo żałuję, że nie udało mi się ich złapać w "normalnej" cenie, bo teraz to po 300zł latają.
  • Odpowiedz
  • 0
No dobra, wziąłem Ted Lapidus Oud Noir i dołożyłem Armaf Club de Nuit Intense Man w ramach 200zł limitu i zobaczymy co z tego wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Slejpnir: @ucho_igielne Uuu, ten Oud Noir to dobry jest! Suszona śliwka w popiele przez jakieś 2-3h, potem słabo wyczuwalne ale jak za 70zł bardzo udane. O dziwo, nie czuję w tym skórzanego zapachu praktycznie wcale.
  • Odpowiedz
@Raffael: fajnie że podszedł:) u mnie trzymaja się dużo dłużej, różowa ostatnik czuła jeszcze 8 godzinach. Co do skóry to ani ja ani nikt inny tutaj nie mówił że jest tam skóra:)
  • Odpowiedz