Wpis z mikrobloga

#kredyt2procent

Brał ktoś z was bk2 w santanderze? Złożyłem komplet dokumentów w środę i ciekawi mnie ile może czekać się na decyzję i czy dostanę ją jeszcze w tym roku.

Jak to wyglądało u was?
  • 12
@oxorn: Jak dostaniesz odpowiedź jeszcze w tym roku to #!$%@? bk2% i idź grać w totka - z tym fartem lepszy plan xD
Ja czekałem miesiąc a to i tak mi się wydawało że szybko
@oxorn: Słyszałem że bardzo szybko odpowiadają. Ja miałem komplet tydzień temu w piątek i wczoraj musiałem dla analityka dosłać wyjaśnienia/dokumenty.

@Adrian47 miesiąc chyba czekałeś do innego banku, bo Santander dołączył 29 listopada :P
@oxorn ja podpisałem wniosek 1 grudnia, 4 było sprawdzanie BIK i miałem zapłacić za wycenę nieruchomości. Parę dni temu miałem kontakt od doradcy, że bank chcę potwierdzenia posiadanego wkładu własnego. Wysłałem i po paru godzinach znowu powiadomienia z BIK. Także chyba coś działają.
@Zlocisty159 bank poinformował Cię że masz zapłacić za wycenę nieruchomości e-mailowo? Dostałem od Santandera tylko formularz informacyjny, doradca twierdzi, że powinienem wybrać czy chce sam szukać firmy która zrobi wycenę albo zapłacić jednej z firm która działa w imieniu banku, ale nie mam żadnej takiej informacji od Santandera
@pan_mati bank mi przysłał formularz informacyjny, a doradca podesłał mi już zlecenie wyceny nieruchomości (tam była lista firm i numery rachunków) Jedyne co musiałem robić to podpisać, odesłać skan i potwierdzenie przelewu
@Zlocisty159 w sumie jeszcze jedno pytanie bo czuję, że mój doradca leci ze mną w uja i nakłania mnie na mBank gdzie dostanie wyższą prowizje a Santander olewa...

czy ta wycene nieruchomości musiałeś wykonać do daty ważności formularza informacyjnego? u mnie ten formularz jest ważny do 01/01/2024
@oxorn: u mnie 5 grudnia wypełnione papiery a 7 już było zapytanie do BIK. Również jak u @Zlocisty159 dostałem od doradcy papier z operatem. Zapłaciłem, wysłałem dokumenty i 15.12 była pani obejrzeć mieszkanie (rynek wtórny). Następnie 19.12 było drugie zapytanie do BIK. U mnie bank nie chciał potwierdzenia wkładu bo był płacony zadatek do właściciela jako wkład własny. Zobaczymy co będzie dalej.
  • 0
@Antidotum119: Mi BIK sprawdzali jeszcze tego samego dnia w którym złożyłem pierwszy wniosek, po złożeniu tego głównego i dosłaniu wszystkich dokumentów cisza.